Як я набрав 20 000 передплатників в Instagram

Зміст

 • Методи розкрутки Instagram
  • Потрібно накручувати передплатників в Instagram?

Добре розкручені профілі в соціальних мережах можуть приносити непогані гроші.


Набирати передплатників можна різними способами, а доходи безпосередньо залежать від того, скільки ви зможете залучити людей. Instagram зараз відноситься до Топовим соціальних мереж, акаунти в ньому теж непогано монетизуються.

Як я набрав 20 000 передплатників в Instagram? Вирішив поділитися своїми результатами з передплатниками.

Відразу хотілося б сказати, що в число передплатників не входять боти, вони також накручувалися, але це окрема цифра. Навіщо це робилося, зараз поясню, а також представлю методи, якими користувався.

Методи розкрутки Instagram

Починати розвиток своїх сторінок потрібно з їх наповнення і оформлення. Ніхто не буде підписуватися на порожні профілі, а пости повинні бути цікавими. Тільки за рахунок цього ви помітите природний приріст аудиторії.

Завжди можна вкласти гроші і купити передплатників в Instagram, але це не підходящий метод для залучення цільової аудиторії.

У всіх свої цілі при розкручуванні акаунтів, найчастіше це заробіток в Instagram. Для нього теж важливо зібрати багато передплатників, але мені хотілося зробити популярний профіль з метою залучення відвідувачів на блог. Якими способами я це робив?

 • Реклама – без витрат не обійтися, але це самий ефективний метод. Головне, перед покупкою рекламних постів заповнити аккаунт і роЗміст ити багато тематичних записів. Про рекламу в Instagram є окрема стаття, там представлені корисні сервіси та приблизні розцінки.
 • Массфоловінг – хто б що ні говорив, а це працює. Зібравши багато передплатників і підписуючись на схожі за тематикою профілі, вдається привертати до себе увагу. Не все взаємно підписуються, але певний відсоток з цього йде. Важливо стежити за цим і відписуватись від тих, хто не відповів на ваше дію.
 • Обмін постами – стає доступним, як тільки з’являється кілька тисяч передплатників. Чим їх більше, тим простіше знайти бажаючих взаємного розміщення рекламних постів. Завдяки цьому в Instagram передплатники безкоштовно приходять, метод робочий.
 • Починати найважче, мало хто виявляє бажання стати передплатником не популярного профілю. Головне не опускати руки і продовжувати працювати. Звичайно, 20 000 передплатників це не така велика цифра, зате це живі люди і по часу пішло кілька місяців.

  Потрібно накручувати передплатників в Instagram?

  Люди поділились на два табори-тих, хто активно платить за нові підписки і тих, хто взагалі не розглядає цей варіант.

  Плюси від цього є, головне не переборщити. На початковому етапі сервіси накруток допомагають зібрати перших передплатників і оживити аккаунт. Нехай це боти і нереальні сторінки, головне всі побачать, що ви комусь цікаві.

  Допомагає накрутка передплатників в Instagram на самому початку, потім від неї краще відмовитися. Якщо не хочеться витрачати гроші, використовуйте систему Olike. Спочатку доведеться підписуватися і ставити лайки, щоб на балансі з’явилися сердечка:

  Коли наберете на рахунку багато сердечок, робіть своє замовлення. За кожного передплатника потрібно заплатити 2 сердечка (їх можна купити 507 сердечок стоять 279 рублів, а це 253 підписувача):

  Безкоштовні передплатники в Instagram накручуються не так швидко, тому краще прямо зараз почати користуватися сервісом.

  Аналогів у нього багато, а якщо переживаєте за блокування, то залучайте реальних людей через завдання на Wmmail. Набирайте близько 10 000 передплатників цим способом.

  Щоб добитися максимального приросту природних передплатників, навчитеся правильно вести Instagram.

  Кількість передплатників в Instagram безпосередньо залежить від ваших зусиль. Пам’ятайте, що одного наповнення недостатньо. Потрібно голосно заявляти про себе, щоб люди помітили профіль. Користуйтеся засобами з статті, особисто мені все вони допомогли розкрутитися.