Як законно відкрити інтернет-магазин?

Однією з найбільш популярних ідей для відкриття бізнесу в інтернеті є відкриття інтернет-магазину.


Для цього потрібно знайти постачальника, замовити розробку сайту, налаштувати прийом електронних платежів і займатися доставкою. Але крім всіх цих моментів не можна забувати про законодавство, адже ви стаєте підприємцем.

Як законно відкрити інтернет-магазин? Відразу хотілося б сказати, що починати можна і без реєстрації, так як невелика прибуток навряд чи приверне увагу податкових інспекцій.

Але про документацію варто подумати заздалегідь, до того ж краще відразу робити все через своє ІП (наприклад, використовувати окремий розрахунковий рахунок).

Оформлення інтернет-магазину як бізнесу

Рано чи пізно, після розвитку вашої справи, можуть прийти повідомлення з податкової інспекції, а щоб не чекати цього і потім не поспішати з оформленням необхідних документів, підготуйтеся заздалегідь.

Насамперед, вам потрібно відкрити ІП, щоб зареєструвати свій бізнес. Зробити це не так складно, так як є спеціальні сайти, де допомагають зібрати і підготувати необхідні документи.

Також, допомагають відкрити рахунок ІП, який можна використовувати для прийому платежів. Наприклад, при реєстрації Webmoney, ви будете використовувати свій гаманець, а електронний рахунок, відкритий на вашу компанію. В майбутньому це набагато зручніше, в тому числі і для ведення бухгалтерії.

Крім цього, розрахунковий рахунок ІП стане в нагоді для роботи з партнерами і постачальниками. Дані по транзакціях зручно фіксуються, і буде не складно розраховувати, скільки потрібно заплатити податків. Точні цифри назвати неможливо, все залежить від обраної системи оподаткування доходів компанії.

Все що потрібно для законного ведення бізнесу в інтернеті, це відкриття ІП та розрахункового рахунку. Ведіть правильно бухгалтерію і своєчасно сплачуйте податки, тоді ніхто до вас не прийде і нічого вимагати не стане.

На реєстрацію своєї справи за всіма правилами і законами потрібно не так багато часу і всього 800 рублів на держ. мито.

Що стосується працевлаштування у ваш інтернет-магазин, але ніяких додаткових документів не вимагається, складаєте відповідний договір і також ведете звітність перед податковими органами.