Як залишатися анонімним в інтернеті?

Троли, що засмічують коментарі на всіх сайтах і в соціальних мережах вже порядком набридли.


Початківці користувачі дивуються, як їм вдається залишатися анонімними і ніхто не може їх знайти. Насправді, ховатися в інтернеті не так вже складно і ви теж можете це зробити.

Як залишатися анонімним в інтернеті? Відразу радимо вам ознайомитися зі статтею про приватне відвідування інтернету.

За допомогою декількох простих способів, ви зможете приховати основну інформацію про себе, з якої вас можуть вирахувати. Звичайно, це не зробить вас анонімним користувачем, але новачкові вже буде складно визначити, хто перебуває на іншому кінці дроту».

Анонімний інтернет є у кожного

Повністю сховатися в інтернеті не вийде, так як всі підключені комп’ютери мають MAC адресу, провайдер на вимогу правоохоронних органів може відкрити персональні дані підключеного клієнта і по IP легко визначається місцезнаходження.

Якщо ви хочете залишатися анонімним в інтернеті, скористайтеся наступними порадами:

  • Створюйте окремі профілі – це стосується не тільки соціальних мереж, створюйте профілі навіть в браузері, щоб нічого не пов’язувало ваших фейків і реальні акаунти.
  • Користуйтеся закордонними сайтами – так як всередині країни провести пошук набагато простіше. Крім цього, навіть якщо хтось визначить де ви знаходитесь, навряд чи відправиться в іншу країну.
  • Зміна місця підключення – серйозно ускладнює пошуки анонімних користувачів. Прогулявшись по місту, ви зможете зловити безліч точок Wi-Fi, заходьте з них на сайти і якщо комусь вдасться вас розсекретити, то доведеться обійти чимало місць, де ви користувалися безкоштовним інтернетом.
  • Зміна IP адреси – доступна і без виходу з дому. За допомогою спеціальної програми GatherProxy Scraper, ви зможете підключатися до інтернету навіть з іншої країни.
  • Онлайн зміна IP – без скачування програми, змінити мережевий адресу можна через спеціальні сервіси. Як зайти через інший IP? Єдиний мінус, онлайн сервісах доводиться відкривати сайти у фреймах і функціонал сильно обмежений.
  • Використання VPN – додатковий спосіб шифрування даних, якими можна скористатися навіть за рахунок розширень браузера. Якщо у вас Google Chrome, встановіть ZenMate, безкоштовне доповнення замаскує вас під жителя іншої країни.
  • Програма TOR – пропонується на офіційному сайті Torproject.org. Вона ускладнює процес обміну інформацією між вашим комп’ютером та інтернетом, що робить вас практично анонімним в мережі.
  • Завдяки цим методам, ви ускладните пошук ваших даних і можете розраховувати практично на повну анонімність. Тим не менш, завжди краще думати, перед тим як закачувати щось в інтернет, додаєш коментарі або скачуємо.

    Навіть сучасні хакери трапляються правоохоронним органам, що вже говорити про користувачів, які намагаються сховатися без особливих знань. Тим не менш, представлені методи захисту дозволяють сховатися від тих людей, які не є професіоналами.