Як залишити коментар на YouTube?

З якими тільки проблемами не доводиться стикатися користувачам інтернету. Навіть така проста дія, як публікування коментаря, може супроводжуватися труднощами.


Останнім часом, багато запитують «Чому я не можу залишити коментар на YouTube?», тому ми вирішили розповісти про причини і вирішенні такої проблеми.

Як залишити коментар на YouTube? Щоб залишати коментарі під відео потрібно авторизуватися на самому популярному відеохостингу.

Але буває і таке, що залишати записи не виходить навіть після входу в профіль. Пов’язано це може бути з різними причинами, тому доведеться розібратися, що саме не працює.

Що з коментарями на YouTube, вони не працюють?

Кожен сайт модернізується, хоча зовні це не помітно. Відеохостинг YouTube не виняток, а зміни в ньому відбуваються досить часто.

Розробники намагаються відразу оптимізувати всі під Google Chrome (власний браузер) і тільки після цього перевіряють, як все працює на інших платформах.

Найчастіше з проблемами при коментуванні відео на YouTube стикаються користувачі Mozilla. Якщо ви не можете залишити запис під роликом, просто спробуйте скористатися іншим браузером.

Якщо доводиться залишати коментарі часто і переходити на інший браузер не хочеться, тоді відкривайте інструменти, переходите до налаштувань, потім вибирайте приватність і дозвольте приймати cookies зі сторонніх сайтів:

З’являються додаткові рядки тільки після того, як у першому полі виберіть використання ваших налаштувань. Навпроти «Приймати куки з сторонникх сайтів» необхідно поставити «Завжди».

Деякі користувачі стикаються з проблемою, коли їхні коментарі ніхто не бачить. У цьому випадку ви можете залишити запис під чиїм-небудь коментарем або дочекатися, поки YouTube вирішить проблему (як написати в супорт YouTube).

Якщо вам доведеться зіткнутися з такою проблемою, спочатку просто спробуйте почистити cookies (що це таке і як їх чистити).

Хоча б одне з рішень повинно вам підійти, а якщо нічого не працює, зверніться в технічну підтримку або просто чекайте, поки все виправлять розробники, на жаль, у багатьох не виходить коментувати відео на YouTube.