Як запустити завдання на Seosprint?

Зміст

 • Накрутки через завдання на Seosprint
  • Інструкція по запуску завдань

Через популярні кликовые спонсори можна виконувати накрутки будь-якого типу.


Враховуючи обсяг аудиторії таких поштовиків як Seosprint у вас навіть не повинно залишатися сумнівів, що можна домогтися будь-яких показників. Наприклад, залучити кілька тисяч учасників в групу Вконтакті можна за скромні гроші.

Щоб скористатися накрутками, вам спочатку потрібно дізнатися, як запустити завдання на Seosprint. На створення завдання піде кілька хвилин, і в цій статті ми подамо вам докладну інструкцію про те, як це зробити.

Накрутки через завдання на Seosprint

Навіщо вам може знадобитися така накрутка? За допомогою даного поштовика ви зможете:

 • поліпшити поведінкові фактори свого сайту;
 • збільшити відвідуваність сайту;
 • накрутити партнерські програми;
 • залучити рефералів через завдання;
 • будь-які накрутки в соціальних мережах;
 • збільшити кількість реєстрацій;
 • накрутити коментарі і відгуки;
 • купувати дешеві статті.

Є ще безліч інших причин, зареєструватися на Seosprint і дізнатися, як там створюються завдання.

Інструкція по запуску завдань

Коли ввійдете в свій профіль на цьому поштовику, праворуч ви побачите блок для рекламодавця, звідки можна буде перейти в розділ з оплачуваними завданнями:

Після цього відразу ж відкриється форма для створення нового завдання. Розібратися в ній не складно, але ми докладно все пояснимо, щоб питань у вас не залишилося.

У першій частині даної форми потрібно вказати назву завдання, вибрати його тип і скласти опис:

задание на seosprint

Для прикладу ми створюємо завдання з вимогою залишити коментар. Посилання на сайт буде вказано далі, тому тут ми прописуємо всі вимоги до виконавців, а також зазначаємо, які дані нам будуть потрібні для перевірки виконання. Всі поля потрібно заповнювати правильно, інакше модератори не пропустять завдання.

Друга частина форми створення завдання потрібна для вказівки адреси сайту і встановлення деяких параметрів:

Якщо ви не хочете щоб один і той же користувач міг кілька разів виконати ваше завдання, то це потрібно вказати тут. Також, радимо вибрати час виконання 1 годину, цього цілком достатньо для складання коментаря та подання звіту.

Що стосується вартості, то тут слід відштовхуватися від загальних розцінок, типу і складності завдання. Простіше за все визначитися з вартістю, подивившись, скільки інші рекламодавці платять за схожі завдання.

Остання частина форми завдань – це налаштування фільтрації виконавців. Ви можете задати різні вимоги до виконавців:

За використання фільтрів до кожного завдання ви доплатите 10 копійок, тому добре подумайте, чи обов’язково вам фільтрувати аудиторію. А коли ви заповните всі поля, натисніть зберегти.

Після цього в списку з завданнями з’явиться новий рядок і вам потрібно буде натиснути кнопку відправки завдання на перевірку модераторам:

У двох інших прикладах ви можете бачити інший статус завдання. Після перевірки модераторами, у вашому завданні теж з’явиться значок «Поповнити». Внесете будь-яку суму для оплати виконань, і після цього вам залишиться періодично перевіряти звіти.

В цілому, запуск завдань на Seosprint це проста процедура, але і тут потрібно розібратися в деяких моментах. Тепер ви знаєте, як створити завдання на Сеоспринт і зможете скористатися будь-яким видом накрутки з мінімальними витратами.