Як заробляти на кліках з Seosprint?

Заробіток на кліках – про нього чули багато хто, але не всі новачки знають, що це таке і які дії потрібно виконувати, вибираючи дану діяльність.


Насправді, це найпростіший вид отримання прибутку на клікових спонсорів і в цій статті ми докладно розповімо, як заробляти на кліках з Seosprint.

Щоб вам було простіше, коротко опишемо схему розподілу коштів. Власники сайтів встановлюють на своїх ресурсах рекламу. Вони отримують гроші за кожен перехід по рекламі, це невелика винагорода, яким вони готові поділитися з вами. Тобто ви будете клікати по рекламі, і отримувати за це невеликі гроші.

Кликовые завдання на Seosprint

Пройшовши реєстрацію в цій системі, вам необхідно зайти в розділ із завданнями і скористатися фільтром «У категорії», щоб виділити завдання, тільки кліки:

Після цього ви побачите великий список завдань, з різною оплатою.

Як правило, за кліки платять не більше 2х рублів, зате на їх виконання йде небагато часу:

кликовые задания

Вибираєте будь-яку задачу зі списку, і після цього відкривається детальна інструкція по виконанню:

Потрібно виконати всього 3 пункти, щоб отримати оплату. Також, потрібно буде зібрати звіт з посиланнями. Все просто, тому натискаємо зелену кнопку і вирушаємо на сайт Google, як це зазначено у вимогах:

Вводимо запит і на першій же сходинці бачимо сайт того, хто запустив завдання. Переходимо на ресурс і робимо 2-3 переходу, щоб зібрати посилання для звіту. На сторінці з завданням вже з’явилася форма, куди їх потрібно ввести, тому відвідуємо будь-які сторінки і копіюємо адреси звіт:

Форму звіту краще наповнювати відразу, інакше можна заплутатися. Копіюємо адресу сторінок сайту і вставляємо в звіт:

Крім посилань на сторінки сайту, необхідно перейти по рекламі і також скопіювати посилання в звіт. Для цього на сайті рекламодавця потрібно знайти блок з рекламою:

Нажимам на рекламу і відкривається інший сайт, де нам також потрібно зробити 2-4 переходу, згідно з умовами. Після копіювання посилань з ресурсу, на який ми потрапили з реклами, звіт доповнюється ще кількома адресами:

отчёт задания seosprint

Все, тепер можна відправити звіт рекламодавцеві і дочекатися, поки він перевірить його. Як правило, перевірка виконується швидко, але може затягнутися на кілька днів, за правилами творця завдання є 10 днів на перевірку, а якщо він цього не зробить, оплата буде здійснена автоматично.

Завдань з покликами на Seosprint більше 3000, і навіть якщо ви будете отримувати за їх виконання в середньому по 1 рублю, то вже зібрано 3000 рублів. Робота проста, але вимагає посидючості і терпіння, тому розглядайте і інші категорії завдань, щоб урізноманітнити свою діяльність.