Як заробляти на сайтах uCoz?

Зміст

 • Створення сайту
  • Наповнення і розвиток проекту
   • Як почати заробляти на своєму сайті?

Навіть якщо Ваш сайт був зроблений за допомогою безкоштовного конструктора uCoz, заробити на ньому хороші гроші не складе праці.

У цьому матеріалі ми торкнемося тему монетизації ресурсів, які створюються безкоштовним способом.

Створення сайту

Якщо у Вас ще немає свого проекту на uCoz, то Вам необхідно його створити, попередньо заповнивши кількома сторінками, щоб вже мати проинедксированный в пошукових системах ресурс, що дозволить заздалегідь підвищити його вік, адже молодим сайтів, як правило, найважче вийти на топові місця і отримувати хороший трафік.

Домен в даній системі Ви отримуєте абсолютно безкоштовно. Найголовніше знайти цікаву для Вас тематику, придумати назву і доменне ім’я і почати наповнювати сайт.

Наповнення і розвиток проекту

Наступним етапом йде наповнення проекту унікальною, якісною і цікавою інформацією. Контент сайту у цінується понад усе, адже користувач, що зайшов на Ваш ресурс, ставить метою знайти відповідь на його питання і дізнатися про тій чи іншій тематиці докладніше.

Коли створений Вами сайт повністю почне задовольнять відвідувачів їх запитам, пошукові системи відразу це побачать і почнуть “піднімати” сайт на більш високі позиції у видачі.

Отримати контент можна наступними способами:

 • покупка статей на біржах;
 • оплата роботи копірайтерів;
 • самостійне наповнення (як варіант, можна зайнятися нескладним рерайтом статей, це означає переказ вже існуючих матеріалів, щоб на виході вийшов унікальний текст).

юкоз

Як почати заробляти на своєму сайті?

Щоб почати монетизацію uCoz-сайту, подбайте про те, щоб кількість щоденних відвідувачів на проекті було понад 100 – 300 осіб. Саме тоді використовуючи способи заробітку, Ви будете по-справжньому відчувати дохід з сайту.

Використовуйте наступні методи для витягу вигоди з проекту:

 • розміщення контекстної реклами (Ви реєструєтеся в таких системах, як Яндекс.Директ і Google AdSense і просто розміщуєте готовий код реклами на сторінках свого сайту, перед цим потрібно пройти модерацію);
 • продаж місць під банери (шукайте рекламодавців, які готові розміщувати свої банери);
 • участь у партнерських програмах (знаходите цікаву і перспективну систему, у якої є своя партнерська програма, наприклад, по залученню нових користувачів на проекти, тим самим Ви зможете заробляти на реєстраціях зі свого ресурсу);
 • перепродаж сайтів (незважаючи на те, що проект зроблений на uCoz, охочих купувати прибуткові та якісні сайти в цій системі дуже багато);
 • продаж посилань зі сторінок сайту (з цим способом монетизації Ви зможете робити гроші на передачі ваги зі свого ресурсу на сторонній, якщо звичайно на Вашому озброєнні велику кількість сторінок і хороші показники тіц і PR).