Як заробляти на сайті, нічого не роблячи?

Монетизація сайтів вимагає виконання цілого комплексу дій, в яких розуміється далеко не кожен.


У вас є власний сайт і ви хочете отримувати з нього прибуток, але займатися пошуком рекламодавців і реєструватися в різних сервісах немає бажання? Віддайте майданчик в руки професіоналів.

Як заробляти на сайті, нічого не роблячи? Для всіх тих, хто не хоче розбиратися у методах монетизації або просто не володіє достатнім часом для цього, була розроблена система Link-trade.ru.

Це агентство посилальної монетизації сайтів, пропонує передати в їх руки всю роботу по монетизації проектів.

Автоматичний заробіток на сайті

Після реєстрації в системі ви отримаєте особистого менеджера, який допоможе вам швидко у всьому розібратися.

Чесно кажучи, все настільки просто, що вам буде потрібно лише кілька хвилин, на укладання договору, який дозволить організаторам даного ресурсу отримати доступ до вашого проекту і почати його монетизувати.

Найголовніше питання – а скільки можна буде заробити? Спеціально для цього був доданий калькулятор для приблизного розрахунку можливого прибутку. Просто вказуєте назву свого сайту, і вам представляється ось така інформація:

заработок на сайте

У цьому прикладі зазначено, що щорічний прибуток від сайту складе понад 100 000 рублів, причому ця сума буде складатися відразу з декількох методів монетизації. Звичайно, це основний спосіб розміщення посилань, так як це найбільш прибутково.

Які цифри представляться вам сказати складно, все залежить від того, наскільки розкручений ваш сайт. Цілком можливо, що вам вкажуть на необхідність доопрацювання ресурсу, так як недостатньо просунуті майданчики сюди не приймаються.

Для цього ви теж можете використовувати Link-trade, вони пропонують наступні послуги:

  • оплату після виведення сайту в ТОП;
  • занижені ціни на просування;
  • на вибір оплата за позиції або трафік;
  • на наступний день після заповнення анкети розпочнеться просування.

В цілому, ця система оптимально підходить для просування, так як в ній вже додано багато орендованих майданчиків, які і будуть використовуватися для розкручування вашого ресурсу.

Надайте професіоналам з Link-trade можливість заробітку на вашому сайті, цілком можливо, що вони зможуть отримувати набагато більше, ніж вдавалося вам.

Кілька простих дій, додайте свій ресурс і забудьте на деякий час про свою майданчику, вона на повному автоматі буде приносити вам гроші.