Як заробляють на Admitad?

Зміст

 • Успішний заробіток з Admitad
  • Admitad – як заробити багато грошей?
  • Партнерська програма Admitad, де шукати клієнтів?

Через мережу партнерських програм Admitad монетизують величезна кількість сайтів, з цим проектом можна заробляти пристойні гроші і тисячі користувачів інтернету вже в цьому переконалися. Це може здатися неможливим, але за минулу добу максимальний заробіток на цьому проекті склав 1.2 млн. рублів.


Як заробляють на Admitad? Суть заробітку така – ви запрошуєте клієнтів в інтернет-магазини, сервіси, онлайн ігри і інші проекти, а за їх дії (оплату, замовлення, реєстрацію) отримуєте винагороду.

На даний момент у цієї мережі є 355 активних пропозицій, з яких кожен зможе вибрати відповідні умови.

Успішний заробіток з Admitad

Аналогів у Адмитад вистачає, але більшість професіоналів зупиняється саме на цьому посередництва, так як він володіє різними перевагами. Система вже кілька років перебуває в лідерах, а подобається вона великої аудиторії ось за що:

 • величезна кількість рекламодавців;
 • унікальні індивідуальні офферы;
 • приймаються різні джерела трафіку;
 • можна монетизувати будь-який майданчик;
 • співпраця з відомими брендами;
 • купа корисних інструментів для роботи;
 • є навчальний тур для новачків;
 • постійно додають нові офферы.

Щоб докладніше пояснити, як заробити в цій мережі партнерських програм, давайте розглянемо один з популярних офферов від магазину Wildberries:

За оформлення замовлення залученими користувачем, можна отримати 280 рублів. Ми не дарма показали на зображенні, які джерела трафіку можна використовувати. Як бачите, для даного оффера не підходить монетизація сайтів, так як контекстна та банерна реклама заборонена.

Щоб залучати клієнтів можна використовувати Email розсилки і соціальні мережі. Отже, навіть не володіючи сайтом, можна заробляти через даний оффер.

Пропозиція, яку ми описали вище, створено інтернет-магазином з продажу одягу. Цілком можливо, що для ваших джерел трафіку, такий варіант не підходить.

Вибір офферов досить широкий Admitad, можна знайти пропозиції для монетизації ігрового, фінансового, жіночого, дитячого, автомобільного та інших видів трафіку.

До кожного з офферов додаються рекламні матеріали – банери, оголошення, посилання, контекстні блоки, тизери та інші формати реклами.

Яким оффером скористатися і як залучати трафік, вирішувати тільки вам, але не забувайте уважно вивчати умови обраного оффера.

Звертайте увагу на дозволені джерела трафіку, а також країни, з яких можна залучати користувачів. Виплачуються гроші по четвергах, мінімальна сума 300 рублів (10$).

Admitad – як заробити багато грошей?

Деякі користувачі вважають, що мільйони в інтернеті можна заробити, тільки створивши власний проект. Успішні партнери отримують в рази більше деяких інтернет підприємців.

Адміністрація Адмитад не приховує максимального заробітку в системі, публікуючи його в особистому кабінеті кожного користувача:

У це складно повірити, але одному з користувачів агрегатора партнерських програм вдалося заробити майже 2 мільйони рублів за 1 день.

Не уявити, наскільки великі тут обертів грошових коштів, ще б, адже партнеркою користується безліч компаній, про які знають навіть не «присвячені»:

Що потрібно для початку співпраці? Всі новачки цікавляться, Admitad як працювати з нуля, а гроші на старті і не потрібні. Необхідно пройти реєстрацію, додати свою майданчик (це може бути група ВК або канал на YouTube) і можна підключатися до доступних офферам.

Якщо майданчика немає, додавайте рекламні мережі, після цього з’являється кнопка для початку партнерства:

У деяких офферах модерація не потрібно. Відразу після реєстрації підключаєшся до партнерської програми і починаєш шукати клієнтів доступними способами. Деякі примудряються залучати покупців зі своїх знайомих.

Це теж реально, після підключення видається спеціальна посилання і надаються інші промо:

Про Admitad відгуки позитивні, так як сервіс є основним джерелом доходу для тисяч користувачів. Щоб отримувати пристойний дохід, необхідно забезпечити стабільний приплив відвідувачів. Для цього вкладаються гроші в арбітраж трафіку або створюються якісні майданчики.

Партнерська програма Admitad, де шукати клієнтів?

Вирішили розібратися, як заробити на Admitad? Починайте з пошуку джерела трафіку. Звідки будуть приходити запрошені користувачі? Для цього є кілька варіантів, краще всього розкрутити власну площадку.

Але є й безліч інших цікавих варіантів:

 • дорвеї;
 • групи в соціальних мережах;
 • канали на відеохостингах;
 • форуми і дошки оголошень;
 • односторінкові сайти;
 • кликовые спонсори;
 • email розсилки.

Щоб будь-який з цих способів почав працювати, доведеться витратити багато часу на розкрутку. Тільки при великій відвідуваності і величезній кількості шанувальників, можна розраховувати на пристойні доходи. Не хочете втрачати час? Тоді скористайтеся будь-яким рекламним сервісом, вклавши свої гроші.

Це самий цікавий спосіб заробити на Адмитад без сайту. Давайте припустимо, що ми шукаємо клієнтів по банківським офферу Ренесанс Кредиту, де виплачується за 2800 рублів за схвалену заявку на видачу кредиту:

Тут не забороняється використовувати рекламні мережі для заробітку. При додаванні майданчика можна вибрати арбітражну систему, додані майже всі популярні мережі. Форма заповнюється стандартна, обов’язково заповнюйте опис:

Припустимо, що за кожен перехід по рекламі в форматі Clickunder через Advmaker, ви будете платити по 60 копійок. Це порівняно невеликі гроші, а на 2800 рублів ви отримаєте 4666 переходів по банеру.

Клацають по рекламі зацікавлені люди і якщо хоч один з них візьме кредит ваші гроші повністю окупаються. А тепер уявіть, якщо 3 людини з 4666 (конверсія 0.06%) чистий прибуток складе 5600 рублів.

Непогані гроші, однак, ніхто не гарантує вам того, що люди будуть користуватися запропонованими послугами. У статистиці відображається кожен перехід і дія:

Це дані за 2 місяці за різними офферам. Як бачите, загальна прибуток склав майже 200 000 рублів. Загальні витрати на рекламу склали близько 50 000 рублів, тобто вкладені гроші збільшилися в 4 рази. Це набагато краще будь-яких інвестицій в інтернеті, з гарантіями і можливістю керувати капіталом.

Заробіток з мережею ActionPay практично нічим не відрізняється, це ще один якісний агрегатор з унікальними офферами.

Партнерка Admitad виплати ніколи не затримує, ще б, з нею працюють партнери – мільйонери, для яких навіть один день може стати дуже серйозним відрізком часу. Починайте працювати з Топової мережею партнерських програм, хоча б невеликі гроші ви точно тут підніміть.