Як заробити 200$ на продажі статей?

Зміст

 • Способи заробітку на продажі статей
  • Як правильно продавати статті?
   • Де краще продавати статті?

Заробіток на копірайтингу супроводжується безліччю питань. Найпопулярніші з них, це реально чи багато заробляти на написанні статей і як навчитися багато, продавати на біржах статей.


На цю тему є багато інформації в мережі, але в більшості випадків вона поверхнева і ніхто не називає конкретні суми.

Як заробити 200$ на продажі статей? Можете не сумніватися, що таку суму реально заробити на копірайтингу.

Досвідчені автори отримують в рази більше, і написання статей є для них основним джерелом прибутку. Навіть поєднуючи написання статей з роботою поза інтернету, 200 доларів ви можете заробити.

Способи заробітку на продажі статей

Щоб ні в кого не залишалося сумнівів, що ми не лукавимо, ось статистика з продажу з однієї з бірж:

Як бачите, з продажу 4 статей вдалося виручити трохи більше 650 рублів, а за день цілком реально впоратися з таким обсягом роботи навіть новачкові. За найскромнішими підрахунками, 200$ (за курсом 60 рублів), буде потрібно близько 20 днів активно трудитися.

Новачкам набагато складніше «пробитися» в ніші копірайтингу, так як поки не набереш хорошу репутацію, не багато покупці будуть активно скуповувати матеріали.

На старті своєї кар’єри краще виставляти знижену ціну за свої статті. Але в такому випадку доведеться більше працювати? Так, потрібно розраховувати на перспективи, кожен автор починає з малого і поступово розвивається.

Як правильно продавати статті?

Щоб ваші роботи купували навіть за завищеною ціною, вам потрібно навчитися професійного копірайтингу. Основне правило – це пошук і використання ключових слів.

Покупці завжди звертають увагу на оптимізовані тексти, тому, перед написанням статті заходьте в WordStat і підбирайте ключові слова.

Не менш важливий момент – це тематика статей. Зараз найбільшим попитом користуються матеріали на такі теми:

 • Ремонт і будівництво;
 • Авто (огляди, новини);
 • Краса і здоров’я (жіноча тематика)
 • Подорожі та туризм (наприклад, інформація про курортах);
 • Фінанси (заробіток в інтернеті);
 • Кулінарія (рецепти).

На біржах є й безліч інших категорій статей. Писати на теми, що користуються попитом – це добре, але конкуренція у них підвищена. Саме тому, авторам краще підбирати тематику по своїм інтересам. Неможливо написати грамотний текст, якщо ти взагалі не розбираєшся в обраній темі.

Де краще продавати статті?

Вибір бірж теж є одним з важливих моментів для новачка. Зараз їх багато, але далеко не на всіх біржах однаково багато покупців. Якщо ви хочете, щоб ваші матеріали побачили якомога більше потенційних покупців, то користуйтеся наступними системами:

 • Advego (є мінімальна оплата);
 • Etxt (перевіряють кожну статтю за різними параметрами);
 • TextSale (кращий варіант для новачка, з самими низькими розцінками).

Хто б що ні говорив про високу конкуренцію серед копірайтерів на цих біржах, покупців на них більше і це є основним фактором швидких продажів. Щоб переконатися в цьому, спробуйте провести експеримент, додайте по 10 статей на кожну біржу (зі схожим Зміст ом) і подивіться, де швидше їх куплять.

Тепер ви знаєте, скільки можна заробити на статтях, з якою біржею працювати і як правильно працювати. Дохід у 200$ для копірайтера це далеко не межа, а якщо розглядати таку діяльність, як додаткову роботу, то це один з кращих варіантів.