Як заробити на старих дисках?

Зміст

  • Продам диски і зароблю!
    • Сайт з купівлі старих дисків Webuybooks.co.uk

З тих часів, коли всі користувалися компакт-дисками, пройшло немало часу і сьогодні їх «ера» давно закінчилася.


Люди скачують все в інтернеті, а диски порошаться в шафах і на полицях. Просто викинути їх шкода, тим більше, деякі можуть бути ліцензійними і дорогими, тому кращий варіант – продати їх.

Як заробити на старих дисках? Напевно і у вас вдома є диски, які ви можете продати, а зробити це через інтернет набагато простіше.

По-перше, є спеціальні сервіси з продажу старих дисків. По-друге, можна викласти звичайні оголошення. Люди, які скуповують старі диски розглядають різні пропозиції.

Продам диски і зароблю!

Більш простий спосіб отримати гроші за старі диски – це скористатися дошками оголошень. На них періодично викладаються пропозиції про скупку різних дисків:

Ось одне з таких оголошень, як бачите, його автор пропонує по 50 рублів за диски та відеокасети з кліпами. Якщо добре пошукати, можна знайти масу аналогічних пропозицій.

Продавати за оголошенням не просто і не розраховуйте на великі гроші, якщо ваша колекція складається переважно з піратських дисків, яких було випущено дуже багато, щоб вони представляли, хоч яку-небудь цінність.

Сайт з купівлі старих дисків Webuybooks.co.uk

У зарубіжному сегменті вже давно з’явився спеціальний сервіс, де кожен бажаючий може продати старі диски. Найголовніше, щоб на коробці залишився штрих код, так як його потрібно буде ввести на сайті, щоб провести оцінку:

Вам потрібно взяти верхню частину штрих коду і зазначити її у спеціальній формі на сайті:

Якщо такий диск представляє цінність, то ви побачите, скільки за нього можна виручити:

Незалежно від вмісту на диску, ви зможете перевірити, наскільки він цінний і, можливо, заробити на цьому гроші.

Сервіс Webuybooks також пропонує мобільний додаток, тому ви зможете перевірити штрих коди дисків поза свого будинку, щоб знайти самі цінні товари.

Незважаючи на те, що сервіс зарубіжний, скористатися ним не складно. Найголовніше, що він солідний і не доведеться переживати за надіслані поштою диски.

Знайти покупця для старих дисків не так просто, а якщо ви талановита людина, то можете застосувати старі диски для створення яких-небудь декоративних речей.

Надалі їх можна буде виставити на продаж через Livemaster, де заробляє безліч майстрів на ручній роботі.