Як заробити на статтях неписьменному?

Зміст

 • Заробляй на статтях, навіть якщо з російської була трійка
  • Поради для безграмотних авторів
  • Додаткові способи заробітку на статтях

У мережі є багато статей на тему копірайтингу. Користувачам розповідають про можливості заробітку грошей через інтернет, володіючи якими знаннями.


Варіант дійсно цікавий, проте не кожен добре вчився в школі і вивчив правила правопису. Але в цій справі не обов’язково бути лінгвістом.

Як заробити на статтях неписьменному? Навіть якщо по російській мові в школі була задовільна оцінка, заробляти на копірайтингу все ж можна.

По-перше, завжди можна підтягнути свої знання. По-друге, є купа сервісів для перевірки помилок. По-третє, є рерайтінг і інші методи заробітку на контенті.

Заробляй на статтях, навіть якщо з російської була трійка

Якщо ви думаєте, що всі продавці статей на біржах – це освічені люди, ідеально розбираються в правилах російської мови, то глибоко помиляєтеся.

Помилки у статтях завжди зустрічаються, але це не означає, що так і повинно бути. Покупці хочуть якісний товар, тому варто прагнути зробити матеріал без недоліків.

Біржі копірайтингу по-різному ставляться до помилок у статтях. На Advego навіть не поставлена кома може стати причиною для відхилення тексту при модерації. На Etxt цю проблему вирішили за рахунок попереджень покупців:

Є ще біржа TextSale, де найпростіше працювати авторам, допускає помилки в текстах. Там адміністрація за цим сильно не стежить, але серйозно ставиться до відгуками покупців. Якщо надійдуть обґрунтовані скарги, аккаунт можуть відразу ж заблокувати без права на виведення коштів.

Перед тим як додавати куди-небудь текст на продаж, перевірте його через спеціальні сервіси. Ми вже розповідали, як перевірити текст на пунктуацію.

На жаль, жодна програма не здатна визначити абсолютно всі помилки в тексті. Іноді перевірка допомагає, іноді ні, краще підучити правила, щоб не з’являлося проблем.

Поради для безграмотних авторів

Займатися продажем статей хотіли б багато користувачів. Це цікава діяльність, що не вимагає серйозних навичок і абсолютно ніяких вкладень. З поганими знаннями правопису, буде складно, але працювати все ж можна.

Ось кілька порад для тих, хто хоче присвятити багато часу копірайтингу:

 • починайте читати художню літературу, це кращий спосіб навчитися писати правильно;
 • застосовуйте відразу кілька сервісів, для перевірки помилок;
 • в крайньому випадку, можна звертатися за допомогою до корректорам;
 • відкривайте підручник з російської мови і починайте вивчати правила;
 • постійно практикуйтеся, пишіть якомога більше.

Граматика важлива, але потрібно пам’ятати і про інших складових якісної статті. Наприклад, стиль викладу інформації, інтерес читання, правильне форматування, додавання картинок і багато іншого.

Деколи, навіть з незначними помилками тексти розлітаються як гарячі пиріжки, якщо автор досвідчений і його клієнти розуміють, наскільки цікаві статті він пише.

Додаткові способи заробітку на статтях

Крім класичного копірайтингу, є кілька інших варіантів роботи з контентом. Основні знання російської мови вам все ж знадобляться, тому попередні поради обов’язково використовувати.

Троешники не рідко виявляються набагато більш працелюбні, ніж ті, хто ходив в школі в окулярах і завжди піднімав руку. Нехай правила ви знаєте погано, зате можете проявити інші свої таланти, використовуючи:

 • Заробіток на рерайтинге – передбачає зміну текстів. Вибираєте будь-яку статтю в інтернеті і повністю її змінюєте (використовуєте синоніми, міняєте місцями слова, додати щось від себе і так далі). Потрібно отримати унікальну статтю, вибирайте тільки якісні сайти, інакше в них відразу ж можуть бути помилки.
 • Заробіток на перекладах – навряд чи при використанні даного способу не потрібні правила російської мови, але розглядати його теж потрібно. У зарубіжному інтернеті ще більше інформації, перекладайте її (навіть з допомогою програм) і продавайте. Тільки врахуйте, що машинні переклади потрібно коригувати.
 • Заробіток на перепродажі статей – при його використанні можна взагалі не писати тексти. Потрібно знайти грамотного автора, готового реалізувати свої роботи за невелику суму. Після цього, залишається знайти покупця. Як варіант, можна написати авторам тематичних блогів безпосередньо.
 • На біржах копірайтингу щодня купують тисячі статей, а у них є сотні тисяч помилок. Поки ви не станете грамотним авторам, просто занижуйте вартість своєї роботи і продовжуйте практикуватися. Рано чи пізно, ви навчитеся писати без помилок.

  Якщо ви вирішили зайнятися віддаленим заробітком, обов’язково навчитеся продуктивно працювати на дому.

  Кульгаву граматику цілком реально підтягнути, а якщо щільно зайнятися навчанням, можна вкластися в найкоротші терміни. Навіть якщо в майбутньому ви кинете копірайтинг, такі навички знадобляться вам у житті.