Як заробити на стримах в Твиче?

Нові напрямки заробітку в інтернеті швидко набирають популярність. Ще недавно ніхто не знав, що таке стрім і не уявляв, що з’явиться проект Twitch.


Сьогодні на цьому сайті запускається кілька тисяч трансляцій різними людьми. Причому багато хто займається цим професійно, отримуючи великі гроші.

Як заробити на стримах в Твиче? Тема актуальна, серед ігроманів вона набирає обертів зі швидкістю світла. Тепер здійснити мрію, грати і заробляти одночасно, стало доступним для кожного. От тільки не всім відомо, як саме отримувати дохід зі свого стріму.

5 способів, як заробити на стримах

Перед тим, як вивчати методи заробітку на Твиче, потрібно розібратися, як стати стримером. Подивіться, як запускаються трансляції, який потрібний софт і прислухайтеся до корисних порад.

Спочатку не думайте про гроші, потрібно розкрутитися і обійти конкурентів, а коли буде завойована цільова аудиторія і з’являться постійні глядачі, можна застосовувати один з цих методів:

 • Партнерська програма. Дозволяє включати рекламний блок в трансляцію, хоч кожні 5 хвилин. Оплата проводиться за 1000 переглядів (3.5$).

  Скільки можна заробити на стримах таким способом? Давайте розрахуємо. Припустимо, що у вас 1000 глядачів протягом 6 годин в онлайні. Запускаючи рекламу кожні 15 хвилин, збираєш 24 000 переглядів.

  Частина з них відкидаємо, так як багато хто користується блокаторами реклами. Залишається 15 000 переглядів реклами, це приносить 52$. Непогані гроші, але щоб кнопка для показу реклами з’явилася, потрібно відповідати вимогам:

  • в середньому до ваших трансляціям повинно бути підключено 500 глядачів (не одиничний показник, а середній стабільний);
  • трансляції потрібно запускати регулярно, не рідше 3 разів на тиждень;
  • вміст, який відповідає всім вимогам з правил.

  Мінуси у цього методу є. По-перше, багатьох глядачів напружують рекламні блоки. По-друге, багато хто користується блокаторами реклами, тому їх перегляди не зараховуються. З іншого боку, ніяких заморочок, вмикаєш рекламу і отримуєш прибуток.

 • Платні підписки. Якщо ви підключитеся до партнерської програми Твича, то паралельно зможете заробляти на підписках. У глядачів є можливість оплачувати підписки на певні канали. Коштує таке задоволення 5$ з яких половину нараховують стримеру.

  За що платяться гроші? За отримання унікальної аватарки, нові смайли (їх ви додасте самі) і відсутність реклами. Оплата проводиться щомісячно, але більшість цим не користується, так як функцій занадто мало.

  За статистикою, тільки на найпопулярніші канали люди готові підписуватися платно. Мало відомі стримери багато з підписок не отримують.

 • Прямі рекламодавці. Вони починають звертатися, коли стример домагається серйозної популярності. Надходять пропозиції поставити заставку, розповісти глядачам про який-небудь товар, пропіарити проект і так далі.

  Пропозицій іноді доводиться чекати дуже довго, тому є сенс створити теми на форумах і запропонувати свій канал в якості рекламної площадки.

 • Донат. У Росії лише деякі готові віддати гроші, щоб висловити подяку стримеру. А от закордонні глядачі щедрі, цей метод приносить непоганий прибуток. Під час трансляції всі бажаючі можуть відправити довільну суму автора:

  Відома «Каріна Стримерша» піднімала непогані гроші в Твиче, її буквально завалювали донатом. Це наочний приклад того, що донат в Росії все ж таки можливий. Нехай він і не такий прибутковий, як закордоном.

 • Партнерські програми. Можна стати самому собі рекламодавцем, отримуючи винагороди за залучення клієнтів.

  Варіантів безліч, наприклад, можна прорекламувати навушники або свій комп’ютер, запрошуючи людей купити точно такий же товар на Aliexpress. У цього інтернет-магазину є партнерська програма (Epn), виплачують по 8.5% з кожної покупки.

  Звичайно, бажано залучати своїх глядачів у партнерські програми ігор. Зараз модно заробляти на мобільних додатках. Використовуйте офферы з агрегатора ActionPay:

  Оплачують кожну установку, іноді виплати здійснюються у вигляді відсотків від витрачених грошей у додатку. Варіантів безліч, через VseMayki заробляйте на продажі модних аксесуарів. Шукайте те, що зачепить вашу аудиторію, та розміщуйте партнерську посилання в твиче.

 • Розповідаючи про те, як заробити гроші на стримах, багато автори ще згадують запису стримов. Цікавий варіант, але це вже зовсім інша тема.

  Суть полягає в запису відео і подальшому додаванні на канали Ютуба. Якщо цікаво, почитайте, як заробити на каналі YouTube. Взагалі, ймовірність перегляду кілька часових стримов у форматі відео, мала.

  Всі способи, як заробити на стримах Twitch працюють, потрібно тільки правильно ними користуватися. Пробуйте конвертувати трафік відразу декількома варіантами, дізнайтеся, який з методів підходить саме вам.