Як заробити на своїх знаннях в інтернеті?

Зміст

 • Хто може заробити на знаннях?
  • Де ще можна заробити на знаннях в інтернеті?
  • Як заробити без знань?

За довге життя кожен з нас отримує певні знання. Їх ми отримуємо зі шкільної лави і потім використовуємо в роботі.


Інтернет відкрив величезну нішу для заробітку, незалежно від професійних навичок. Спеціаліст з будь-якої сфери знайде для себе віддалене робоче місце.

Як заробити на своїх знаннях в інтернеті? Все залежить від того, в чому ви розбираєтеся. Якщо це якась наука, то можна зайнятися репетиторством і консультаціями. Якщо знання з інших сфер, можна скористатися додатковими методами. Навіть взагалі без знань можна заробляти в мережі.

Хто може заробити на знаннях?

Фізики, математики, медики, юристи, бухгалтери, всі вони можуть запропонувати свою допомогу студентам. За реферати, курсові, дипломні та інші роботи платять непогані гроші, а сучасні люди настільки лінуються, що кожен третій замовляє послуги професіоналів.

Відмінний сервіс VseSdal пропонує студентам виконання будь-яких робіт для навчання. Розцінки не високі, тому сюди охоче заглядають замовники:

Виконавці отримують доступ до більш ніж 1000 замовлень щодня, роботи вистачає на всіх професіоналів. Чи вигідно це? Доходи деяких професіоналів перевищують 50 000 рублів на місяць:

На сайті вже працює величезна кількість виконавців, на відміну від багатьох аналогічних систем, завжди є доступні замовлення та сервіс володіє деякими перевагами:

 • жодних комісій, система бере своє з замовників;
 • не потрібно нічого вкладати на старті;
 • персональні дані конфіденційні;
 • заявки приходять самі, не потрібно відправляти їх;
 • постійні клієнти можуть вибирати саме вас;
 • можна безпосередньо спілкуватися із замовниками;
 • цілодобова підтримка;
 • угоди безпечні на 100%;
 • чим вище рейтинг, тим більше замовлень;
 • виплати всього від 100 рублів.

Після реєстрації обов’язково заповнити свою анкету, по ній обирають виконавців. Виплати з системи проводяться на QIWI, Яндекс.Гроші і Webmoney.

Система стабільна і якісна, клієнти створюють замовлення і якщо вас вибрали, прийде сповіщення. Тільки після підтвердження про прийняття заявки, передається робота.

Де ще можна заробити на знаннях в інтернеті?

Перший спосіб підходить людям з серйозним багажем знань. Написання курсових та інших робіт не така цікава діяльність. До того ж це не найприбутковіший варіант.

Де можна заробити на знанні іноземних мов, розбираючись в будівельних матеріалах або навіть в акваріумних рибок? На біржах фріланса. Маса завдань і вакансій щодня з’являється на Weblancer:

Винагорода не скрізь фіксоване, іноді воно обговорюється індивідуально. Як бачите, в цих прикладах пропонується робота фітнес інструкторам, дизайнерам, фахівцям з мобільних пристроїв, геймерам і медикам. Тут же можна заробити бухгалтеру на своїх знаннях.

Заробіток на біржі фріланса Upwork – ще один варіант для фахівців з різних областей.

Ще один спосіб перетворити будь-які знання в гроші – це зайнятися копірайтингом. З будь-яким рівнем знань ви можете почати писати статті на продаж.

Заробіток на копірайтинг може бути набагато прибутковіше, але для цього доведеться багато і активно писати. Статті повинні бути цікаві і в них не повинно бути помилок:

Кілька прикладів для новачків, автори пишуть про все. Це найкращий спосіб заробити на знання російської мови. Крім продажу готових статей, можна виконувати замовлення.

Нерідко в них потрібно просто коригувати тексти або переводити їх. Вибирайте близьку тему і прямо зараз почніть писати першу статтю.

Як заробити без знань?

Припустимо, ви далекі від наук і рівень ваших знань не підходить для написання грамотних статей. У такому випадку варто розглянути найпростіші способи заробітку. Найбільш популярний варіант – це використання поштовиків.

На Wmmail додано безліч дрібних доручень, оплата не висока, тому що робота найпростіша:

Реєструватися, скачувати програми, голосувати вміють все, для цього знання не потрібні. Точно також просто отримувати гроші за виконання замовлень по соціальним мережам. На буксах вони є, але краще користуватися окремими сервісами.

На VkTarget ви знайдете масу замовлень для всіх своїх профілів:

Менше 10 секунд йде на виконання таких доручень. У цій системі потрібно зібрати всього 25 рублів на балансі, щоб замовити виплату. Крім платіжних систем, переводяться кошти на номери телефонів. Це ідеальний варіант з нуля спробувати себе в ніші інтернет-роботи.

Всі представлені способи здаються вам занадто складними? Використовуйте введення капчі за гроші на Kolotibablo.

Заробити на знанні англійської, фізики або будь-якої складної сфери не важко, куди складніше працювати, взагалі ні в чому не розбираючись. Використовуйте всі свої навички, навіть мінімальний запас знань допомагає побудувати успішну кар’єру.