Як заробити на знанні іноземної мови?

Зміст

 • Заробіток на іноземних мовах
 • Свій бізнес в іноземній інтернеті
 • Навчання – заробіток на знанні англійської мови
 • Заробіток на англійській мові – переклади текстів
 • Заробіток на англійській мові у фрілансі
 • Додаткові способи заробітку на іноземних мовах

Фахівці з іноземних мов завжди були й залишаються затребуваними працівниками.


Інтернет все ще розвивається, а жителі різних країн взаємодіють, спілкуючись, передаючи інформацію і навіть створюючи спільний бізнес. Єдина проблема для них залишається – мовний бар’єр, який можна подолати, вивчивши іноземну мову.

Як заробити на знанні іноземної мови? Варіантів для людей, які добре володіють будь-якими мовами досить багато. У цій статті ми розглянемо самі кращі способи заробітку на іноземних мовах, а ви зможете вибрати підходящий варіант.

Заробіток на іноземних мовах

Варіантів для заробітку перекладачеві в інтернеті досить багато. Багато наші читачі хочуть отримати інформацію швидко, щоб не довелося багато читати. Тому, ми вирішили спочатку представити короткий опис найкращих способів, а вже потім розібрати їх більш детально:

 • Електронні товари. Вивчення іноземних мов є актуальним напрямком для навчання, тому можете не сумніватися, що створені вами електронні товари будуть користуватися попитом. Ви можете розробити що завгодно, від відео-курсів і електронних довідників, до повноцінних програм, які допомагають людям вивчати зарубіжний мову.
 • Онлайн навчання. Заробляти можна і надаючи онлайн навчання. Багато користувачів готові платити пристойні гроші, за приватні уроки. Крім цього, батьки часто шукають репетиторів для своїх дітей, що знову ж таки необхідно враховувати при пошуку клієнтів. Як відмінний варіант для навчання і заробітку, ви можете відкрити свій канал на YouTube і там розміщувати уроки.
 • Продаж статей. Якщо ви добре розбираєтеся в іноземною мовою, то вам не складе труднощів, перекладати тексти. Ви можете відвідати будь-який інформаційний ресурс і переводити скільки завгодно статей, після чого продавати їх на біржах. Найбільше покупців ви знайдете на Advego і Etxt, при додаванні матеріалу можна вказати, що це переклад.
 • Фріланс. На біржах фріланса дуже часто розміщуються різні пропозиції по віддаленій підробці. В більшості випадків це не тривала робота з разовою оплатою, наприклад, зробити переклад інтерфейсу сайту або провести бесіду між людьми. Але є і пропозиції на постійну роботу, наприклад, для спілкування з іноземними клієнтами.
 • Свої сили часто недооцінюють, але навіть не досконало знаючи англійську (або будь-якої іншої) мови, можна почати кар’єру віддаленого перекладача. Зараз такі фахівці користуються величезним попитом. Паралельно ви підтягнете знання і зможете поступово підвищувати доходи.

  Перекладачі можуть заробляти в інтернеті серйозні гроші, а щоб вам було простіше вибрати напрямок, скористайтесь кожним із поданих варіантів.

  Свій бізнес в іноземній інтернеті

  Якщо добре знаєш іноземну мову, можна запустити власний проект. Інтернет-магазин, мобільний додаток, який-небудь сервіс. Багато хто з Вітчизняних манимейкеров поступово переходять на світовий рівень. Наочний приклад – Павло Дуров, який відмовившись від Вконтакте, створив новий проект Telegram англійською мовою.

  За межами Рунета крутяться зовсім інші гроші, які заробляють їх різними способами. Навіть закордонні блоги приносять більше доходу їх власникам. Наприклад, можна запустити фінансовий блог і через партнерську програму Volsor залучати іноземців, щоб вони отримували мікрокредити.

  Під зарубіжний трафік створено багато цікавих партнерок. У них винагороди набагато більше, ніж на вітчизняних аналогів. Просто порівняйте доходи за офферам на ActionPay, відразу помітите різницю.

  Один з цікавих способів монетизувати проекти (в тому числі і розважальні) – це партнерська програма Essayprofit. Вона переведена на російську мову, що полегшує роботу. Через партнерку потрібно шукати зарубіжних студентів і пропонувати їм контрольні, курсові та інші роботи. З першого замовлення віддають до 80%, з наступних до 30%.

  Щоб показати, наскільки велика різниця між винагородою в зарубіжному інтернеті і в Рунеті, подивіться ще на оплату 1000 переходів за коротким посиланням в системі Shorte:

  На своїх сайтах ви зможете скоротити хоч всі посилання. Перед тим як користувач потрапить на основну сторінку, йому буде показуватися реклама. Враховуючи суму оплати, це вигідний спосіб. Для порівняння – за переходи з російських IP платять всього 1.55$ (українських IP 0.83$). Перенаправляти по посиланнях іноземців вигідніше майже в 10 разів.

  Навчання – заробіток на знанні англійської мови

  Скільки людей намагається вивчити іноземні мови, вони навіть готові платити за це гроші. Перекладачі можуть викладати через інтернет або займатися продажем інформаційних продуктів. Щоб зрозуміти, наскільки це затребувана послуга/товар, перевірте статистику WordStat, щомісяця тисячі людей шукають в Яндексі інформацію про навчання:

  Щоб стати репетитором онлайн, бажано запустити власний сайт або хоча б групи в соціальних мережах. Можна спробувати розкидати оголошення на дошках або форумах. Також є сайт для консультацій з професіоналами Liveexpert. Там вже багато перекладачі готові допомогти, оплата їм надходить за витрачений час:

  Онлайн навчання ефективне, але доводиться витрачати на нього занадто багато часу. Є інший шлях – це інфобізнес. Створюєш якийсь курс з відео роликів або пишеш електронну книгу, а потім продаєш це. Покупців можна знайти на різних сайтах, до того ж створені спеціальні сервіси, такі як GlopArt.

  Тут автори виставляють товари, щоб партнери їх рекламували за частину від прибутку:

  Дивіться, вартість курсу 6225 рублів, а партнерам платять за 2116.5 руб. На даний момент виплачено партнерам 91.7 тисяч рублів, значить, курс був проданий приблизно 43 рази. Враховуючи, що автор отримує чистими 4108.5 руб., загальний прибуток з продажів становить 176665.5 руб. Це тільки з продажу одного навчального курсу.

  Для продажу інформаційних продуктів також варто використовувати сервіси QwertyPay і Plati.

  Такий заробіток в інтернеті з допомогою китайської мови, іспанської, французької і будь-якого іншого, теж можливий. Головне створювати реально корисні инфопродукты. Не рідко для розкрутки бізнесмени спочатку поширюють безкоштовні книги і відеоролики. Завоювавши хорошу репутацію, починають вести продажу.

  Заробіток на англійській мові – переклади текстів

  Напевно, з усіх представлених способів, цей буде найпростішим. До того ж, не доведеться шукати клієнтів і місяцями чекати прибуток. У зарубіжному інтернеті інформації набагато більше, ніж в Рунеті. Ті ж американці давно повідкривали особисті блоги і постійно в них щось публікують.

  Зараз російські блогери намагаються йти по їх стопах і скуповують контент тоннами, щоб наповнити свої ресурси. Переклади зарубіжних текстів не заборонені, можна самому вибрати тематику і працювати у зручний час. На всіх популярних біржах копірайтингу в типах тексту є переклади (вибирайте переклад, коли будете додавати статті на продаж):

  З яких джерел перекладати тексти? Тут вже вирішуйте самі, підвищений попит на статті про будівництво, моду, новини, автомобілі, нерухомість, медицині. Купують практично все, головне робити якісний переклад, щоб він був читабельним, а не як після обробки програмами. Виставити перекладені тексти можна на продаж через ці сайти:

  • Advego;
  • Etxt;
  • Copylancer;
  • TextSale;
  • Text;
  • Wmmail;
  • ContentMonster;
  • TurboText;
  • NeoText.

  Копірайтерам теж потрібно трохи розкрутитися, щоб продажі йшли активніше. Спочатку краще знизити вартість статей, це допоможе знайти постійних покупців і зібрати багато позитивних відгуків. Отримавши певну популярність, розцінки підвищуєш без втрати обсягів продажів.

  Перекладачі можуть піти зворотним шляхом, вибираючи статті російською мовою і переробляючи їх під іноземні ресурси. Де виставляти на продаж такий контент, розповідалося в статті про прибутковий зарубіжний копірайтинг.

  Найпростіший спосіб почати заробіток на знанні іноземних мов – зайнятися перекладом новин. У зарубіжних джерелах вони з’являються набагато швидше, єдиний мінус це швидка втрата актуальності товару. Наберіть в Google слова для пошуку тематичних блогів і отримаєте величезний вибір сайтів, з яких можна робити переклади.

  Заробіток на англійській мові у фрілансі

  Займаються фрілансери виконанням будь-якої роботи. Кому-то потрібно перевести інтерфейс сайту, комусь потрібна підтримка закордонних клієнтів або провести ділову бесіду із закордонним партнером. На якісних біржах фріланса (таких як Weblancer) постійно додаються різні проекти:

  Робота пропонується не тільки тим, хто знає англійську мову. Є попит і на фахівців з інших мов. Дивіться, 9$ пропонують за переклад тексту 317 слів (приблизно 2000 символів без пробілів). Невелика стаття за 500 р., цілком непоганий підробіток. Також на біржах іноді з’являються вакансії для поліглотів:

  Бажаючих зайняти такі місця багато, та й платять гідно. Тому доведеться відправляти багато заявок, щоб знайти роботодавця. Зате після цього, замовленнями вас завалять, і не доведеться нікого шукати. Знаєте іноземні мови досконало? Переходьте на закордонні проекти.

  Заробіток на біржі фріланса Upwork неможливий без знання англійської мови (російської версії просто немає), а пропозицій тут набагато більше:

  Як показує практика, з виконавцями з Індії і Росії замовники неохоче співпрацюють. Тільки не впадайте у відчай, заявок тут багато, тому ви точно підшукайте роботу для себе. В деяких проектах довго визначається виконавець, хоча ціни за виконані замовлення пристойні.

  Є ще одна іноземна біржа фріланса, де завжди багато замовників. Шукайте вакансії і проекти на Freelancer.com.

  Швидко знайти віддалене робоче місце вдається далеко не всім. Зазвичай на це йдуть місяці. Бажано підробляти в ніші фріланса, займаючись стабільною роботою. Постійний дохід ця діяльність починає приносити тільки через деякий час. І не забувайте покращувати навички, від професіоналізму залежить оплата.

  Додаткові способи заробітку на іноземних мовах

  У світі основною мовою є англійська, тому його знання відкриває більше можливостей. Крім всіх представлених варіантів, перекладач може заробляти і іншими способами. Навички стають у нагоді у різних напрямках, ідеально знати зарубіжний мову не обов’язково:

 • Оператор – найбільш затребувана вакансія в інтернеті. Перекладачі потрібні навіть у групах соціальних мереж, щоб спілкуватися з іноземцями. Це відгалуження фріланса, вакансії потрібно шукати на популярних біржах. Щоб отримувати пристойні суми, бажано влаштуватися в тех. підтримку відразу на кілька сайтів.
 • Екскурсовод – варіант з розряду ідей для бізнесу. Якщо ви живете у місті-курорті, то чому б не створити сайт і не запропонувати іноземцям свою допомогу. Туристи зацікавлені в пошуку нормального гіда, який показав би їм не тільки пам’ятки, але й зводив у місцеві клуби.
 • Видеоблогер – зараз заробіток на YouTube актуальний і в Росії, гроші з відеороликів приходять великі, тому розвелося так багато каналів. У зарубіжному сегменті інтернету доходи ще більше. Знання іноземних мов дозволять вийти за межі російськомовної аудиторії.
 • Модель в чаті – специфічний вид заробітку на спілкуванні з іноземцями. Напевно ви чули про еротичні чати і відверті шоу. На сайті Bongacams моделями стають дівчата, хлопці і пари. Вони блокують свою рідну країну і спілкуються тільки з закордонними клієнтами (плюс вони більш щедрі).
 • Заробіток російською мовою всіма цими способами теж можливий, подумайте, може бути, краще почати саме з цього. Взагалі, бажано чогось досягти в Рунеті, а вже потім виходити на більш масштабний рівень. Гроші у нас крутяться не такі великі, зате потім планка різко змінюється.

  Хочеться отримувати прибуток в іноземній інтернеті? Читай статтю про бурж офферы і заробіток з агрегатором партнерок KMA.

  На знанні англійської, китайської, французької та інших мов в інтернеті реально заробляти стабільно і багато. Головне, розглянути кожну нішу, а краще спробувати зайнятися різними видами роботи.