Як заробити на знанні PHP?

Зміст

 • Скільки заробляє PHP програміст?
  • 10 способів заробити на PHP

З появою комп’ютерів та інтернету з’явилося безліч додаткових професій.


Фахівці з програмування зараз користуються попитом, адже через інтернет запускається багато різних проектів. Тому, всім абітурієнтам варто задуматися над тим, щоб вибрати спеціальність, пов’язану з комп’ютерами.

Як заробити на знанні PHP? У цій статті ми розглянемо один з напрямків програмування. Скриптова мова активно використовується для розробки додатків.

Технологія актуальна вже багато років, а якщо навчитися PHP, можна отримувати непогані гроші. Найголовніше, що попит на фахівців з цієї галузі величезний.

Скільки заробляє PHP програміст?

Назвати точну суму неможливо, адже всі працюють в різних компаніях, а деякі і зовсім працюють на дому. У будь-якому випадку, активні працівники отримують непогану зарплату.

Ті, хто працює, не виходячи з дому, отримують рівно стільки, скільки встигнуть виконати замовлень. Розцінки встановлюються в ніші рідко, найчастіше обговорюють їх індивідуально.

З плюсів роботи PHP програмістом варто відзначити серйозні перспективи та актуальність діяльності. У часи, коли інтернет проникає практично у всі сфери, працювати програмістом реально вигідно.

Тільки на біржі Weblancer кожен день з’являються замовлення для професіоналів:

Як і фрілансерів з інших напрямків, тут доводиться розвиватися і зі старту на великі гроші розраховувати не доводиться. Навички повинні бути хорошими, краще не зупинятися і продовжувати навчатися.

Хоча грамотний програміст надовго в рядах фрілансерів не затримується. Якщо замовники залишаються задоволені, рано чи пізно, надходять пропозиції на постійне співробітництво в якій-небудь компанії.

10 способів заробити на PHP

Розумний програміст без хліба ніколи не залишиться. Є безліч напрямків, щоб проявити свій талант в PHP програмування.

Ось кілька кращих способів заробітку:

 • Продаж скриптів – реалізуйте свої задуми і почитайте кращі SEO форуми, щоб з’ясувати, які скрипти користуються попитом і яких інструментів не вистачає людям.
 • Створення скриптів під замовлення – про це вже розповідалося вище, вибирайте будь-яку біржу фріланса і починайте виконувати проекти на замовлення.
 • Безкоштовні сервіси – ви можете створювати різні сервіси для накруток, автоматизації і так далі, щоб отримувати гроші з реклами.
 • Доробка сервісів і скриптів – нерідко навіть підприємцям потрібна допомога доопрацювання функцій, такі замовлення теж є на біржах фріланса
 • Розробка парсерів – вони зараз дуже популярні, а що саме буде збирати ваш скрипт, вирішуйте самі. Можете навіть створювати сайти з копіпастом.
 • Автоматизація різних процесів – полегшите життя користувачів і заробити на цьому. Навіть проста програма для автоудаления всіх учасників з пабликов ВК може комусь стати в нагоді.
 • Відкриття власного бізнесу – володіючи знаннями з області PHP, не складе труднощів створити якусь систему. Наприклад, можна відкрити платник.
 • Робота в штаті – цей варіант теж не можна відкидати, іноді PHP програмісти потрібні великі компанії.
 • Заробіток на дорвеях – створення купи сайтів для перенаправлення трафіку. Його можна монетизувати через партнерки або за прямим співпраці.
 • Створення блогу – професіонал з будь-якої області може відкрити блог. Публікуйте статті на тему PHP і програмування, тема серйозна, проект вийде прибутковий.
 • У програміста завжди є вибір, чим саме заробляти гроші. Звичайно, всі вони потребують певних зусиль, зате у вас будуть перспективи, чим би ви ні займалися.

  Ми вже розповідали, як заробити програмісту в інтернеті, можете подивитися там інші способи.

  Найголовніше не перетворюватися в експерта, а продовжувати навчання. Чим серйозніше навички, тим більше дверей відкривається. Власний проект є кращою ідеєю, тому шукайте свіжу ідею і створюйте те, чого ще немає в мережі.