Як заробити не служачи?

Від роботи в офісі люди розбігаються, так як у них просто не вистачає терпіння.


Плюс до цього, постійний тиск від начальства може стати причиною пошуку нового робочого місця. На жаль, підшукати хорошу роботу зараз складно, скрізь потрібен великий досвід, вища освіта і так далі.

Як заробити не служачи? Найкраще рішення – це скористатися інтернетом. Серед моїх знайомих є багато людей, які паралельно з офісною роботою, підробляли фрілансерами і незабаром звільнилися з реальної роботи, так як доходи від домашнього бізнесу перевищували заробітну плату.

На чому можна заробити в інтернеті?

Думки про те, щоб змінити місце роботи відвідують вас все частіше? Не поспішайте, спочатку потрібно поставити основу.

Краще починати підробляти хоча б по годині в день, так як майже у всіх напрямках потрібно розкручування. Крім цього, перший час ви будете розбиратися в тонкощах, тому на гарний прибуток краще не сподіватися.

Спеціально для тих, хто хоче заробити не служачи, ми склали список з цікавих варіантів заміни основної роботи:

 • Заробіток на аудиостоках – навіть якщо ви не професійний музикант, цей варіант здатний приносити хороший дохід. Через аудиостоки купують навіть добірку звуків (наприклад, для ігор). Також нерідко купують мелодії, щоб додати відео (щоб не порушувати авторські права).
 • Інвестиції в купівлю сайтів – в цій справі краще не обмежуватися простою перепродажем ресурсів. Купивши кілька сайтів, починайте над ними працювати, щоб потім продати в рази дорожче. Якщо створювати їх з нуля, доводиться занадто довго чекати результатів.
 • Набір тексту на дому за гроші – кар’єру копірайтера точно зможе побудувати офісний працівник. На самому початку доводиться знижувати ціни, щоб привернути увагу покупців, але коли є високий рейтинг і база постійних замовників, можна поступово підвищувати розцінки.
 • Економічна гра Golden Mines – віднімає мінімум часу, тому її краще використовувати як доповнення до будь-якої іншої діяльності. Після реєстрації на сайті купуються гноми-добувачі, збираєте руду і продаєте її (хоч раз на місяць). Якщо внести 5000 рублів, то навіть не доведеться шукати рефералів.
 • Інвестиції в ПАММ рахунки – сфера Форекса залишається прибутковою, а щоб самому не проводити операції, можна вибрати портфель досвідченого трейдера і вкластися в цю справу. Тут теж активність не потрібна, час потрібен для того, щоб гроші прокрутилися, так як відсоток прибутковості не високий.
 • Заробіток з Plibber і Sociate – офісні працівники люблять сидіти в соціальних мережах, тому їм підійде цей варіант. Обидві системи беруть майданчики для розміщення реклами. Створюйте групи і займайтеся їх розвитком. Чим більше учасників у них буде, тим більше вам заплатять за розміщення рекламних постів.
 • Заробіток з QwertyPay – може бути трьох видів. По-перше, сюди можна додавати свої инфотовары (наприклад, електронні книги). По-друге, можна займатися продажем чужих продуктів, отримуючи за це відсоток. Третій варіант – це залучення рефералів, тут багаторівнева партнерська програма.
 • Заробіток на Рунетках – підійде не тільки сміливим і красивим дівчатам. Свої інтимні шоу можуть запускати тільки представниці прекрасної статі, а чоловіки тут можуть отримувати дохід за рахунок залучення моделей і глядачів. Відсоток приходить від витрачених грошей, а за зареєстровану модель платять фіксовану ставку.
 • Торгівля бінарними опціонами – актуальний спосіб, так як зараз цей вид торгівлі набирає оберти. На відміну від класичного заробітку на Форексі, тут потрібно лише ставити гроші на підвищення або зниження курсів валют. Почати можна з декількох сотень, примноживши їх навіть протягом одного дня.
 • Продаж спортивних прогнозів – якщо ви стежите за іграми і вболіваєте за команди, то повинні розбиратися, хто сильніший, а хто слабший. Навички можна покращувати, займаючись аналізом команд і окремих спортсменів, що допомагає робити правильні прогнози. Бажаючих придбати таку інформацію в мережі достатньо.
 • Використовуючи навіть один з цих способів, ви зможете заробляти, не служачи і не вислуховуючи зауважень від начальства.

  Тільки не поспішайте, спочатку перетворіть діяльність у хобі, спробуйте кілька варіантів і, виходячи з власної думки, приймайте рішення. Тільки вам відомо, яка робота в інтернеті краще вам підходить.