Як заробити психолога в інтернеті?

Професія психолога зараз досить поширена, а багато людей вважають, що послуги фахівців з цієї галузі не користуються великим попитом.


Насправді, у величезної кількості людей є проблеми, які зможе вирішити тільки професійний психолог, а щоб звернення до фахівця не зайняло багато часу, використовується інтернет.

У світовій павутині можна надавати свої послуги кожному професіоналу, а вже тим більше психолога.

У цій статті ми розповімо, як заробити психолога в інтернеті, використовуючи свої професійні знання та навички. Проведення консультацій – це далеко не єдиний спосіб заробітку в мережі для психологів.

Віртуальний заробіток для психологів

1. Платні консультації.
Це найпоширеніший спосіб заробітку для фахівців з психології. Через інтернет люди часто шукають послуги психолога, але щоб вони виходили на вас, потрібно зробити собі хорошу рекламу.

Можна відвідати тематичні форуми і створити теми про надання послуг, а можна скористатися спеціальними сервісами, такими як Liveexpert. На цьому сайті вже зареєстровані експерти з різних областей, і вони проводять консультації за певну плату.

2. Продаж інфотоваров.
Грамотний психолог може створити безліч інформаційних продуктів. Це можуть бути всілякі аудіо тренінги, відео семінари, електронні книги, в яких розповідається про різних методиках або психологічних прийомах.

Для продажу таких товарів краще всього створити власний сайт і запустити рекламу для залучення людей. Також можна займатися продажами через партнерські програми, наприклад, Glopart. Зареєструватись на цьому сайті і додайте свою електронну книгу.

Встановіть винагороду для партнерів з кожної угоди та без зусиль отримуйте продажу.

3. Створення свого сайту.
Складний, але перспективний варіант для заробітку. На власному сайті можна заробляти, використовуючи два попередні способи – продаж інфотоваров і платні консультації. Крім цього, можна просто створити цікавий сайт і залучати на нього безліч людей, отримуючи прибуток з реклами.

Навіть звичайний блог, наповнений цікавими статтями на тему психології, може збирати величезну аудиторію відвідувачів. Залишається тільки додати його в рекламні сервіси (Nolix, Pingmedia, Blogun) і приймати заявки рекламодавців, на розміщення реклами.

4. Продаж статей.
Це найпростіший спосіб для заробітку психолога в інтернеті. Багато користуються таким варіантом для підробітку, але при великому бажанні, його можна перетворити на стабільну роботу. Все, що вам потрібно робити – це писати корисні, цікаві та якісні статті, для сайтів на тему психології.

Знайти покупців не складно, достатньо зареєструватися на одній з біржі копірайтингу Advego, Etxt або TextSale.

От кілька статей, виставлених на продаж через біржу Advego. Автори самі вибирають тему для своїх матеріалів і встановлюють свою вартість за матеріал. Новачкам краще всього ставити близько 25 рублів за 1000 символів, а по мірі розвитку, збільшувати вартість.

В інтернеті можна заробляти на знаннях з будь-якої області, головне підібрати хороші варіанти. Навички психолога способи приносити серйозний прибуток, використовуючи будь-який з представлених способів, ви точно зможете заробляти гроші.