Як заробити в Instagram?

Зміст

 • Варіанти заробітку в Instagram
 • Білий заробіток в Instagram з Forumok
  • Де ще доступний заробіток в Инстаграме?
  • Альтернативні способи заробітку в Инстаграме

Сучасні люди проводять в інтернеті колосальну кількість часу і деякі навіть не здогадуються, що можуть паралельно заробляти гроші.


Ті ж соціальні мережі, на яких легко створити собі сторінку, прігождаются для запуску нових майданчиків. Можливо, ви і не знали, що один профіль може приносити прибуток, не менше, ніж невеликий сайт.

Як заробити в Instagram? Є кілька способів для отримання прибутку в цій соціальній мережі.

У даній статті ми розглянемо їх, а також представимо вам перевірені сервіси, де доступні легкі завдання. Новачок ви хочете підробити або зробити джерело стабільного прибутку, у вас точно це вийде.

Варіанти заробітку в Instagram

Можливість заробітку в цій соціальній мережі з’явилася майже відразу після появи соціальної мережі.

Популярність вона набрала швидко, що викликало попит на накрутку лайків, коментарів та передплатників. На тлі цього, популярні системи накруток почали додавати Instagram в свої системи.

Простіше всього заробляти на своїх профілях, допомагаючи іншим користувачам з накрутками.

Навіть звичайні лайки або підписки приносить невеликий профіт, хоча можна піти далі і перетворити свою сторінку в джерело клієнтів для власного бізнесу. Для цього вам знадобиться розкрутка Instagram без накруток.

Чому б не скористатися звичайною накруткою передплатників в Instagram? Це найшвидший спосіб набрати передплатників, але високої активності від них не чекайте, так як це не цільова аудиторія.

Хоча для старту-це непоганий варіант, адже люди частіше підписуються на ті сторінки, які подобаються великій кількості користувачів.

Білий заробіток в Instagram з Forumok

Система Форумок є однією з найпопулярніших для заробітку в соціальних мережах.


Тут можна монетизувати різні акаунти, але спочатку їх потрібно підключити.

Для цього, реєструйтеся і заходьте в панель виконавця, вибравши соціальну мережу, перейдіть в розділ «Мої аккаунти» і там побачите кнопку для додавання профілю:

Коли сторінку перевірять модератори, можна приступати до роботи. З допомогою цього сайту зараз замовляється багато накруток.

Конкретно по Instagram їх не багато, але вони є. Бажано трохи розкрутити профіль або додати відразу кілька облікових записів, щоб можна було виконувати з них доручення:

Як бачите, деяким замовникам потрібні профілі з певних країн і з певною кількістю друзів (передплатників).

За розміщення одного рекламного посту можна отримати майже 20 рублів. Погодьтеся, це вигідну пропозицію, але щоб ним скористатися, доведеться зібрати багато що підписалися.

Де ще доступний заробіток в Инстаграме?

Аналогічних систем для заробітку в соціальній мережі досить багато. Проблема всіх цих сайтів в тому, що скрізь завдань не так багато. Тому доводиться використовувати одночасно кілька сервісів.

До речі, ця проблема стосується тільки Instagram, наприклад, для Вконтакте достатньо зареєструватися в 2-3 системах.

Якщо ви плануєте вичавлювати максимум зі своїх профілів, шукайте завдання на наступних сайтах:

 • VkTarget – навіть реєструватися не доведеться, просто авторизуешься і потім підключаєш всі свої профілі від різних соціальних мереж. Мінус в тому, що можна додати лише один аккаунт від Instagram, завдання з’являються рідко, зате гроші можна перевести на телефон.
 • Prospero – також невелика кількість доручень пропонується в цій системі. Підключати свій профіль не обов’язково, так як перед виконанням, потрібно відправляти заявки рекламодавцям, в яких вказується адреса сторінки. Плюс системи в тому, що мінімального порогу для виведення немає, але отримати гроші можна тільки на Webmoney.
 • SMMOK – на цьому сайті зроблена окрема версія під Instagram, тому перейшовши на нього, відразу вибирайте потрібну вкладку в бічній панелі. Зручно вибирати певну категорію завдань, але винагороди тут не великі. Зате їх завжди багато, а гроші виводяться на Вебмані.
 • Roboliker – більшість завдань на цьому сайті пов’язано з Вконтакте і накопичені на балансі гроші можна перевести в голоси. Також можна братися за доручення в Instagram, але їх мало. Щоб вивести 10 рублів, доведеться накопичити 600 лайків. Зате висновок можливий на телефон, QIWI або Webmoney.
 • Twite – не звертайте уваги на назву сервісу, на ньому можна заробляти не тільки через Twitter. Реєстрація не потрібна, авторизуешься через будь-яку соц. мережа і потім підключаєш додаткові профілі (можна навіть підключити Livejournal). Завдань по инстаграму мало, висновок тільки Вебмані.
 • Socialtools – після реєстрації в цій системі можна підключити декілька акаунтів і отримувати різні пропозиції. З’являються доручення рідко, тому краще додати інші сторінки. Також багато залежить від кількості передплатників. Крім Webmoney, на цьому сайті ведуться виплати на Яндекс.Гроші.
 • Sarafanka – виконавцям потрібно ставити лайки, підписуватися на акаунти, а також залишати коментарі. Оплата фіксована, а завдань по Инстаграму завжди багато (навіть на більш популярних сайтах їх менше). Після звичайної авторизації можна починати працювати. У системи є один мінус – це мінімалка в 300 рублів.
 • Qcomment – коли-то цей сайт був оригінальним, так як він використовувався для накрутки якісних коментарів, де авторам потрібно проходити тест. Зараз він сильно змінився, тестування немає, а серед завдань є і звичайні підписки, лайки і багато іншого. Набравши 100 рублів, замовляйте виплату на Webmoney або Яндекс гаманець.
 • Likesrock – єдиний сервіс, що працює з валютою євро. Щоб отримати гроші з системи, доведеться зібрати мінімум 30 євро, хоча можна скоротити цей поріг, запросивши кілька рефералів. Щоб профілі не банили, адміністрація встановило обмеження – 200 завдань на добу, тому використовуйте кілька облікових записів.
 • CashBox – порівняно молодий, але вельми популярний проект. На ньому користувачі заробляють відразу декількома способами, починаючи з звичайних завдань, як на почтовиках, закінчуючи установкою мобільних додатків. Щоб почати заробляти в Instagram, досить просто авторизуватись.
 • Цих систем цілком достатньо, щоб отримувати максимум доходу всього з одного свого профілю. Тільки не забувайте, що за підвищену активність, аккаунт можуть дати бан в Instagram. Краще використовувати сторінки з інших сайтів, щоб кожна з них приносила прибуток.

  Альтернативні способи заробітку в Инстаграме

  Є й багато інших варіантів виділяти прибуток зі свого профілю в Instagram. Ми розібрали лише заробіток в инстаграме на лайку та інших накрутки, тепер давайте розберемо ще кілька цікавих варіантів:

 • Заробіток в Инстаграме на рекламі – найкращий варіант для тих, хто набирає величезну кількість передплатників. Як правило, рекламодавці самі починають звертатися, бажаючи роЗміст ити рекламу, хоча можна зареєструватися на Plibber – спеціальної біржі реклами в соц. мережах.
 • Заробіток в Инстаграме на фотографіях – на жаль, не так давно закрився сайт, на якому рекламодавці замовляли публікацію рекламних фотографій. Сподіваємося, що він відновить свою роботу, а поки ви можете пропонувати людям послуги з роздруковування і доставці знімків з соціальної мережі.
 • Просування власного бізнесу – подумайте, що б ви могли продавати через інтернет або які послуги надавати. Через сторінку в Instagram, цілком реально залучити більшу аудиторію, цим вже багато скористалися. Наприклад, запропонуйте їм послуги вибору вживаного автомобіля або якісь консультації.
 • Більш складні види заробітку в соціальній мережі, приносять в рази більше прибутку. Скористатися ними набагато складніше, але потрібно розуміти, що підвищений праця допомагає збирати максимум прибутку.

  На Userator доступна програма, через яку також виконуються прості доручення. Якщо підключити профіль від Инстаграма, будуть надходити пропозиції від рекламодавців.

  Використовуйте заробіток через Instagram хоча б як підробіток. Всього одного сервісу накрутки вистачить, для отримання достатньої суми на оплату мобільного зв’язку. А якщо з’явиться бажання, можна буде перетворити роботу з цією соціальною мережею в основне джерело прибутку.