Як збільшити доходи електронного бізнесу?

Бізнес в інтернеті, про нього мріють багато, але лише одиниці роблять хоч якісь дії для його організації. Насправді, щоб стати підприємцем в інтернеті, не обов’язково володіти солідним капіталом, достатньо лише навчитися тонкощам ведення електронного бізнесу.

Припустимо, що ви вже створили невелику справу і вирішили спробувати свої сили в сфері інтернет-торгівлі. У вас щось не виходить і доходи занадто маленькі? Тоді вам потрібно дізнатися, як збільшити доходи електронного бізнесу, а ми дамо вам кілька рекомендацій, які обов’язково вам допоможуть.

5 порад з розвитку бізнесу в мережі

Відразу хотілося б сказати, що способів зробити прибуток більш об’ємною набагато більше, а в цій статті представлені лише деякі з них:

  • Додаткові пропозиції. Коли ви почнете укладати перші угоди, і у вас з’являться деякі клієнти, вам буде потрібно займатися їх активною підтримкою. Найлегше продавати товари тим людям, які вже користувалися вашими послугами і залишилися задоволені. Запропонувати додаткові товари можна на сторінці подяки або через контактні дані, які ви обов’язково повинні були попросити у клієнта.
  • Додаткові послуги. Крім проданих вами товарів, ви можете пропонувати різні види послуг. Припустимо, що ви займаєтеся продажем електронних книг про те, як торгувати на Форекс. Чому б не розробити цікаві пропозиції з платними консультаціями, онлайн навчанням або провести вебінари? Якщо ви відмінно розбираєтеся в своїй справі, вам не складе труднощів надавати додаткові послуги.
  • Періодична інформація. Щоб виконувати підтримку клієнтів і не давати їм забути про вашу діяльність, створюйте інформацію, яку будете стабільно передавати у певній періодичності. Наприклад, це може бути розсилання або додавання постів на вашому блозі, в закритому розділі. Найголовніше акцентувати увагу клієнтів на цінності та актуальності даних. Приклад: «10 кращих товарів місяця», «ТОП 5 відгуків про компанії», «7 історій наших клієнтів».
  • Партнерські товари. Паралельно з вами, бізнесом в мережі займаються десятки тисяч підприємців, які пропонують мільярди різноманітних товарів і видів послуг. Ви можете користуватися їх послугами, отримуючи не тільки партнерські винагороди, але і покращуючи власну справу. Як? Дуже просто, за рахунок партнерських пропозицій ви будете модернізувати свій асортимент, а це позитивно позначається на увагу потенційних клієнтів. Для прикладу, знову ж таки візьмемо діяльність з продажем книг по Форексу, у доповнення до яких можна пропонувати корисні програми, відео-курси, розповідати про брокерів і багато іншого.
  • Проведення заходів. Ви хочете, щоб ваші клієнти проявляли активність? А що ви для цього робите? У більшості випадків підприємці взагалі нічого не роблять, щоб стимулювати активність клієнтів і мотивувати їх до певних дій. Іноді потрібно забувати про свою справу і ставитися до аудиторії клієнтів, як до групи зацікавлених осіб. Проведіть для них цікавий захід, запросіть досвідченого фахівця, організуйте конкурс, розіграйте цікаві призи і так далі.
  • Бізнес в інтернеті передбачає використання віртуального середовища, але деякі способи, які підходять для оффлайн бізнесу (наприклад, проведення реальних заходів), можна модернізувати і використовувати.

    Використовуючи хоча б один з вищеописаних методів, ви обов’язково збільшите доходи.