Як збільшити відвідуваність сайту?

Зміст

  • Як залучити людей на сайт?
    • Трафік з реклами
      • Трафік з поштовиків

Абсолютно всі власники сайтів хочуть, щоб відвідуваність їх ресурсів була високою, але добитися цього не так то просто.


Основною проблемою низької прибутку з сайтів, є саме маленький трафік, адже навіть при високій конверсії, при низькій відвідуваності, практично неможливо заробляти.

Як збільшити відвідуваність сайту? Є величезна кількість способів, але перед цим вам потрібно встановити чіткі цілі. Якщо потрібен якісний трафік, то тут практично не обійтися без витрат, якщо просто хочете накрутити лічильник, то можете за пару доларів отримувати більше 2000 переходів на ваш ресурс.

Як залучити людей на сайт?

Найбільш ефективний варіант, це самостійно скористатися будь-яким джерелом трафіку і вживати дії для його розвитку. Найчастіше основний наголос робиться на пошукові системи, але це не єдиний варіант, можна залучати багато трафіку з форумів, соціальних мереж, дошок оголошень та інших майданчиків.

Якщо ви вирішите отримувати основну масу трафіку з пошукових систем, то приготуйтеся активно працювати, так як SEO оптимізація вимагає певних знань, до того ж в цій ніші спостерігається серйозна конкуренція. Читайте Як вийти на лідируючі позиції видачі?

Трафік з реклами

Залучити відвідувачів на сайт можна і за допомогою реклами, цей варіант використовується більшістю власників великих ресурсів. У статті Де самий дешевий трафік ми представляли один з рекламних сервісів, на якому можна платити за клік по 5 копійок, але є й інші варіанти.

З оплатою за клік працює величезна кількість рекламних ресурсів, але перед тим як ними скористатися почитайте відгуки, в деяких із них можлива накрутка.

Трафік з поштовиків

З допомогою буксів ви можете залучити велику кількість відвідувачів на свої сайти. Наприклад, на Wmmail пропонується 1000 унікальних відвідувань всього за 1.5$, а на Seosprint, за 70 рублів можна отримати 2000 відвідувачів. Всі вони будуть реальними людьми, які отримають за це дія скромну оплату (2-3 копійки).

Якщо хочете спробувати скористатися цим варіантом, то можете зареєструватися на Seo-Fast. Даний поштовик пропонує 200 відвідувачів абсолютно безкоштовно, щоб рекламодавці могли перевірити ефективність цього способу.

Швидко набрати велику кількість відвідувачів складно і виходить далеко не у всіх. Якщо ви хочете, щоб ваш ресурс володів високою відвідуваністю, розміщуйте як можна більше оптимізованого контенту.

Також не забувайте, що унікальні, актуальні і цікаві статті можуть залучити багато уваги користувачів, саме тому ми радимо використовувати новини.