Як змінити особисті дані в Однокласниках?

У соціальній мережі Однокласники на 2013 рік було зареєстровано понад 200 млн. користувачів. Популярність цього ресурсу поступово збільшується, а він виграє у своїх конкурентів за рахунок спрямованості на більш дорослу аудиторію.

Функціонал сайту Однокласники досить широкий і далеко не всі знають, про свої можливості володіючи акаунтом у цій соц. мережі. Кілька моїх знайомих запитували у мене, як змінити особисті дані в Однокласниках, після чого було прийнято рішення створити даний пост.

Особисті дані в Однокласниках

У будь-який момент ви можете змінити всі дані своєї сторінки, у тому числі ім’я і прізвище.

Для цього вам потрібно перейти в розділ «Ще» і вибрати пункт «Про себе»:

На сторінці «Про себе» ви зможете вказати інформацію про улюблену музику, фільми, ігри, подорожі і т. д. Якщо вам потрібно змінити ім’я, прізвище, місце проживання, вік та інші особисті дані, натисніть на посилання «Редагувати особисті дані»:

Після цього відкривається нове вікно, в якому представлені всі ваші дані. Ви можете змінювати їх за власним розсудом:

Після цього натискаєте «Зберегти» і оновлюєте сторінку, ось що вийшло у нас:

Як пам’ятаєте, ім’я, і прізвище використовуваного облікового запису були абсолютно іншими. Також зверніть увагу, що ми змінили вік і місце проживання. Ви можете скільки завгодно змінювати свої дані, якщо в цьому є необхідність.

Змінити особисті дані в Однокласниках досить просто, тому якщо ви припустилися помилки або вирішили змінити своє ім’я в інтернеті, це займе у вас кілька хвилин.