Як змінити реферера на Seosprint?

Зміст

  • Як стати вільним рефералом?
    • Як звернутися до рефереру?

Користувачі на Seosprint створюють величезну мережу, в якій практично кожен є чиїмось рефералом або реферерів.


Партнерська програма на цьому сайті вигідна, тому багато запрошують сюди нових учасників і отримують прибуток від їх активності. Причому це вигідно для обох сторін.

Реферер отримує відсотки від прибутку запрошених користувачів, а реферал бере участь у конкурсах і отримує рефбэк. Але, на жаль, не кожен реферер встановлює хороший відсоток рефбэка або взагалі не проводить конкурси. Тому, всі часто постає питання «Як змінити реферера на Seosprint?».

Як стати вільним рефералом?

Є єдиний спосіб змінити значення в вашій статистиці, навпроти «Ваш реферер». Ви можете скласти письмове звернення до цього користувачеві, в якому поясніть, чому ви хочете залишити список його рефералів. Не загрожуйте і не ставте ультиматуми, реферер має право вам відмовити.

Щоб підвищити шанси на отримання його згоди, пропонуйте йому грошову компенсацію. На яку суму ви зможете домовитися сказати складно, все залежить від ситуації. А якщо вам вдасться домовитися, то можна буде просто створити завдання з оплатою за відкріплення реферала і тим самим провести безпечну операцію.

Як звернутися до рефереру?

На своїй стіні ви можете подивитися, хто є вашим реферерів:

Поруч з його ім’ям знаходиться символ конверта, якщо на нього натиснути, то відкриється форма, де ви зможете вставити текст звернення. Відкріплення вас, як реферала займе у реферера кілька секунд. Йому потрібно буде перейти до списку своїх рефералів і навпаки вашого профілю натиснути на хрестик:

Якщо все пройде успішно, то після вашого відкріплення, на своїй стіні ви будете спостерігати змінені дані:

Все, реферера у вас більше немає. Тепер ви можете шукати інших користувачів, до яких можна прикріпитися і отримувати вихідні бонуси. Раджу прикріплятися до мене, для цього перейдіть за посиланням та натискайте на спеціальну кнопку:

стать рефералом

Довго без реферера краще не залишатися, адже в такому випадку у вас не буде рефбэка, і ви не зможете брати участь в конкурсах. Оцінюйте умови всіх користувачів, що пропонують стати їх рефералом.

Також не довіряйте інформації із завдань, де часто вказують, що вас чекає величезний рефбэк і всілякі бонуси. Заздалегідь подивіться на стіну учасника, цілком можливо, що там вже хтось залишив негативний відгук.