Як змусити гроші працювати на себе?

Зміст

 • Складно пустити гроші в обіг?
  • Як я змусив працювати свої гроші?

Раніше, коли я бачив інформацію про інвестиції, відразу з’являлися сумніви і навіть не хотілося читати статтю про черговий лохотрон.


Тепер же я розумію, що багато втратив. За останній рік я вклав багато грошей і анітрохи про це не шкодую, адже це допомогло мені створити пасивні джерела прибутку.

Як змусити гроші працювати на себе? Зрозуміло, що розлучатися з грошима важко, але якщо є перспектива їх примножити, то чому б цим не скористатися? Куди вкладати гроші в інтернеті я вже розповідав, спостерігаючи статистику, помітив, що у мене з’явилося багато послідовників, поповнюйте їх ряди.

Складно пустити гроші в обіг?

Трохи нижче я розповім про кращий спосіб вкладень в мережі, яким зараз активно користуюся. Зберігати всі активи в одному місці не можна, це ризиковано, тому краще розділяти вкладення на кілька частин, створюючи окремі джерела прибутку.

Це одне з безлічі правил успішних інвесторів, а що ним стати, потрібно засвоїти ще кілька уроків:

 • Не можна доводити ситуацію до форс-мажору, вкладаючи абсолютно все, що є. Інвестувати варто вільні гроші, причому відразу після того, як вони з’являються, щоб не витрачати їх даремно.
 • Перед тим як починати інвестувати, рекомендую почати збирати. Коли на рахунку буде хоча б 3-6 середніх зарплат, можна сміливо вкладати гроші, які ви будете надалі отримувати.
 • Завжди майте на рахунках певну суму, щоб можна було різко зняти її і пустити в обіг. Хороші варіанти підвертаються постійно, щоб не упустити можливості, потрібно зберігати козирів у рукавах.
 • Кожен переказ грошей для їх перебільшення має бути обдуманою. Холоднокровне зважування повинно проводитися, навіть якщо витрачається невелика сума. Пам’ятайте, що прибуток важливіше ризиків.
 • Виробляйте власні стратегії для інвестування, визначайте заздалегідь якісь межі, щоб вчасно позбутися від активів. Іноді простіше продати джерело доходу, ніж витрачати час на його безуспішне розвиток.
 • Налагоджуйте корисні зв’язки і прислухайтеся до думки професіоналів. Коли вам щось радити, перевіряйте, скільки ця людина вже заробив, адже нерідко розповідають гарні казки, а на ділі виявляється, що це лохотрон.

  Щоб всі мої читачі не сумнівалися, що подаються способи заробітку на моєму блозі чесні, я публікую звіти про доходи.

 • Щоб починати інвестувати, не прагнете відразу зібрати великий стартовий капітал. Краще вкладатися частинами і поступово. Ви все одно не зможете швидко дійти до великої прибутковості, тому починайте прямо зараз.
 • У інвестора повинна бути поставлена чітка мета. Наприклад, заробити 1000$, а на основі мети, простіше прийняти рішення про вкладення. Ви заздалегідь зможете визначити, чи приведуть ваші дії до того, що вам потрібно.
 • В інвестуванні багато залежить від досвіду. На самому початку свого шляху, мені доводилося стикатися з величезною кількістю лохотронів і обманом, але я не перестав вкладатися, так як профіт був в рази більше.
 • Перший крок не можна відкладати, навіть 100 рублів, які є абсолютно у кожного, можуть стати стартовим капіталом. Щоб гроші почали працювати та приносити хороший прибуток, потрібен час, не втрачайте його.
 • Дотримуйтесь наступних рекомендацій, якщо хочете навчити свої гроші працювати. Можливо, піде не один рік, поки на ваші рахунки не почнуть приходити солідні суми, але іншого шляху до успіху не існує.

  Як я змусив працювати свої гроші?

  На початку статті я обіцяв поділитися найприбутковішим способом інвестування. Користуюсь різними методами, але найбільше прибутку мені приносить економічна гра під назвою Taxi Money.

  У ній встановлено обмеження на виведення – 12 000 рублів на добу, тому я виводжу тільки цю суму, хоча і це непогано:

  Можете порахувати, скільки грошей за місяць, пристойна сума.


  Щоб домогтися цього, я придбав у грі багато автомобілів, а тепер використовую 4 способи заробітку на Taxi Money, щоб отримувати рублі на пасажирський рахунок.

  Це своєрідні платіжні бали, без яких недоступні виплати:

  По часу все це займає кілька хвилин щодня, але інвестиції не назвеш пасивними. Незважаючи на трудові витрати варіант досить вигідний і навіть цікавий.

  Ви можете змусити свої гроші працювати, використовуючи ЛАММ інвестування (копіювання ставок успішних трейдерів на автоматі), там від вас взагалі ніякі дії не потрібні.

  Сьогодні пустити гроші в обіг не становить праці, а завдяки інтернету, зробити це можна не встаючи зі стільця. Спробуйте почати хоча б з 1000 рублів, це не така велика сума, щоб переживати і відмовлятися від перспектив. Починаючи з малого, ви робите серйозний крок на шляху до серйозної прибутку.