Як зняти гроші з ківі гаманця?

Технології електронних платежів продовжують розвиватися, а разом з цим зростає кількість користувачів, які відкривають віртуальні гаманці.


Користувачами Рунета активно виконуються перекази через QIWI, а з допомогою рахунки в цьому сервісі, ви зможете виконувати різні операції.

Кращий курс виведення QIWI з гаманця можна знайти на Bestchange.

Як зняти гроші з ківі гаманця? Поширений питання новачків. Замовити виплату з цього сервісу можна різними способами. У цій статті ми розглянемо кожен з варіантів, а ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант.

Способи виведення QIWI

Вибір способів виведення обмежений чотирма варіантами, з яких ви точно зможете вибрати щось підходяще:

вывод киви

1. На рахунок в банку.
Виведення грошей ківі на банківський рахунок, це зручний спосіб отримати електронну валюту. На сьогоднішній день, доступні переклади практично в усі банки:

Все, що вам потрібно для отримання коштів, це вказати номер свого рахунку. Відсоток комісії залежить від обраного банку, наприклад, при перекладі на рахунок Тінькофф, комісія 1,60%, але не менше 50 рублів

2. На банківську картку.
Найпоширеніший спосіб виведення грошей з ківі. Для отримання коштів ви повинні бути власником карт платіжних систем Maestro, VISA або MasterCard:

киви на карту

Стандартна комісія за переказ складає 2%. Також, мешканці РФ обов’язково платять додаткові 20 рублів, а користувачі з інших країн 40 рублів.

3. Через систему грошових переказів.
У кожному місті є відділення з переказу коштів, напевно ви зустрічали офіси Western Union. Ви можете скористатися ними, щоб отримати виплату з QIWI:

У залежності від вибору системи переказів, умови по перекладу можуть бути різними, також змінюється відсоток комісії.

4. Пластикова карта QIWI.
Самий зручний варіант для швидкого зняття грошей ківі зі свого гаманця. Кожен користувач цієї платіжної системи може замовити випуск пластикової картки і забрати її кур’єром, поштою або особисто відвідавши один з офісів QIWI:

пластиковая карта яндекса

З цією карткою з’являється можливість розплачуватися в магазинах, знімати гроші в будь-якому банкоматі і зручно поповнювати баланс через будь-який термінал QIWI.

Якщо замовити карту поштою РФ, то вона обійдеться вам всього в 100 рублів.

Для разового виведення з ківі, ви можете використовувати будь-який варіант, а от для тих, хто постійно отримує гроші з цієї платіжної системи, краще створити пластикову картку. При оплаті в магазинах не стягується комісія, а при виведенні коштів, ви віддасте всього 2% (+50 рублів).