Як зробити Chrome безпечніше?

За статистикою, більшість користувачів Рунета використовують Google Chrome для виходу в інтернет.


Це самий швидкий і надійний браузер, але є кілька додатків, за допомогою яких можна істотно поліпшити його захист. З безпекою використання інтернету завжди були проблеми, тому краще подбати про це заздалегідь.

Як зробити Chrome безпечніше? Є кілька розширень, за рахунок яких ви зробите відвідування інтернету більш захищеним. Крім цього, розроблені доповнення, для зручного дотримання заходів обережності.

Захищайтеся від шахраїв

1. Click&Clean.
Це безкоштовне розширення можна знайти через пошук доповнень всередині Google Chrome. Після його установки, у вашому браузері з’явиться додаткова панель інструментів:

Як бачите, тут знаходяться всі необхідні функції, для забезпечення надійного захисту. Всього в один клік ви можете безпечно закривати сторінки, чистити кеш, видалити особисті дані та багато іншого. Головна особливість розширення в тому, що можна проводити сканування для пошуку вірусів, яке виконується через утиліту BitDefender.

2. Personal Blocklist.
Відвідуючи різні сайти, кожному користувачеві доводиться стикатися з неякісними ресурсами, які більше не хочеться спостерігати. Спеціально для цього створено дане розширення.

Якщо ви виявили, що сайт може бути шкідливим, просто додаєте його в чорний список, і він більше не буде показуватися навіть в пошуковій видачі:

3. HTTPS Everywhere.
Недосвідчені користувачі навряд чи помічають при відвідуванні сайтів приставку HTTP, до якої додається S (HTTPS), що вказує на захищеність сторінки. По даному протоколу працюють не всі ресурси, а після установки цього розширення, ви завжди будете захищені.

Варто відзначити, що це розширення можна встановити не тільки в Chrome, але і на інші платформи, наприклад, Opera або Mozilla.

4. KEEPER.
Дуже простий і корисний додаток, розроблене для безпечного зберігання особистих даних і зокрема паролів. З його допомогою ви не тільки забезпечите особисту інформацію, але і зможете генерувати нові паролі, користуватися автозаповненням форм, а також у вас буде можливість легко налаштувати синхронізацію з іншими пристроями.

Це додаток вважається одним з кращих і понад 50 000 користувачів поставили йому оцінку в 5 зірок.

Звичайно, встановлюючи нові розширення в свій браузер, ви жертвуєте його продуктивністю, але всі доповнення, представлені в даній статті, не надають значну навантаження. Задумайтеся над безпекою сьогодні, адже вже завтра ваші акаунти можуть бути зламані.