Як зробити інтернет дитячим?

Зміст

 • Батьківський контроль Kaspersky
  • Інші способи зробити інтернет дитячим

У кожному будинку підключений інтернет, але якщо є діти і підлітки, краще відразу задуматися про додавання обмежень.


У мережі поширюється різна інформація, вона може нашкодити психіці дитини або навчити його поганому. Контролювати дії свого чада не важко, для цього створені всі необхідні інструменти.

Як зробити інтернет дитячим? У самому популярному антивірусі Касперському, є функція батьківського контролю.

Використовувати її можуть лише ті користувачі, які купили ліцензію. Крім цього, є інші методи захисту, в цій статті ми розглянемо кожен з них.

Батьківський контроль Kaspersky

Найзручніше захистити дитину від не якісної і непотрібної інформації – це налаштувати обмеження в антивірусі. Касперський самий популярний, а якщо він вже встановлений на вашому ПК, використовуйте цю інструкцію:

 • Відкриваємо головне вікно програми, натисніть стрілку, щоб з’явилися всі функції і вибирайте «Батьківський контроль»:
 • Щоб дитина не міг відключити обмеження, а також не намагався внести якісь зміни, придумуйте пароль:
 • На наступному кроці вибирається область дії пароля, краще встановити галочки на всіх пунктах:
 • Щоб не довелося постійно включати і відключати фільтри, створіть для дитини новий обліковий запис. На наступному кроці потрібно вибрати (просто перетягнути повзунок в режим Вкл):
 • Далі ви потрапляєте в розділ з налаштуваннями, де можна навіть вказати, в який час дитина зможе користуватися комп’ютером:
 • Обмеження можна і не встановлювати, у звітах здасться час сесії. Тобто ви завжди будете знати, скільки часу було проведено за ПК:
 • У Касперського є своя база даних сайтів з позначками. В настройках ставте обмеження на відвідування сайтів з небажаним вмістом:
 • Налаштування виконується дуже просто, зробити дитячий інтернет з Касперським простіше всього. У порівнянні з іншими способами захисту дітей, цей самий ефективний. Якщо дитина спробує ввести неприпустимий запит, фільтр одразу ж дасть про себе знати:

  Налаштувань батьківського контролю в антивірусі багато, подивіться, які ще параметри можуть вам стати в нагоді. Якщо колупатися в параметрах немає бажання, знайдіть розділ з віковим обмеженням і вибирайте підходящий варіант (+16, +18 і т. д.).

  Інші способи зробити інтернет дитячим

  За Касперський доводиться платити кожен рік, багатьох це не влаштовує. Ви з їх числа? Тоді розглядайте альтернативні варіанти.

  В першу чергу відвідайте сайт провайдера інтернету, можливо, у нього є спеціальні тарифи або програми для обмеження дітей від непотрібної інформації.

  Якщо нічого такого немає, користуйтеся цими способами:

 • Якщо у вас Windows Vista, можете застосувати батьківський контроль (в панелі керування, розділ облікових записів). Тільки в цій версії ОС був доступний веб-фільтр. Для окремих облікових записів можна встановити заборону на відвідування певних ресурсів, обмежити час використання комп’ютера і так далі. У Windows 7 батьківський контроль зберігся, але фільтр інтернету прибрали.
 • Спеціально для дітей розроблена розширення під Mozilla Firefox. Завантажити його можна на сайті Gogul.tv. Браузер Гуголь працює за простою схемою – доступно все, що не заборонено. Встановлюйте розширення і додайте ресурси, які ви вважаєте прийнятними для дітей. Можна задати певний час роботи за комп’ютером і отримувати звіти. Розрахований цей інструмент для дітей молодше 10 років.
 • Також можна пошукати програми для налаштування батьківського контролю. Створено їх багато, а щоб не довелося платити, скачивайте Ammyy Admin. Створена вона не конкретно для безпеки дітей. Через неї контролюються мережі з будь-якої точки земної кулі. Також можна забороняти різні сайти, дивитися звіти, спостерігати за тим, що робить дитина за ПК і т. д.
 • Контроль за діями дитини повинен виконуватися постійно, адже всесвітня павутина переповнена забороненим контентом. Використовуйте хоч всі інструменти відразу, потрібно знати, чим займається дитина, щоб швидко відреагувати при виникненні проблем.

  Ви відповідальний батько? Тоді не забудьте про фінансове виховання дітей.

  Є батьки, які вважають, що дитина все одно дізнається все на вулиці, в садку, в школі і так далі. Це дійсно так, але краще захистити його від поганого впливу.

  Тільки уявіть, що дитина випадково побачить сцени одностатевого сексу або почне спілкуватися зі збоченцями, краще захистити його від подібного.