Як зробити привабливий профіль Вконтакті?

Зміст

  • Хороший профіль для популярності в соц. мережах
    • Лайки – показник того, що ви подобаєтеся всім

Як говориться «Люди зустрічають по одягу», тому використовуючи соціальні мережі для заробітку чи розкрутки, необхідно правильно налаштувати свій аккаунт.


Чим привабливіший він буде виглядати, тим більше до нього буде проявлятися інтерес. Не багато хто про це замислюється, але це дуже важливо.

Як зробити привабливий профіль Вконтакті? Є кілька ефективних способів, щоб привернути увагу користувачів на своїй сторінці.

Погодьтеся, коли ви бачите в мережі профіль «Микола Магазин Одягу» і на аватарці якась футболка, це відразу відштовхує, адже фейки в друзях нікому не потрібні.

Хороший профіль для популярності в соц. мережах

Почніть з повного заповнення інформації на своїй сторінці. Вказуйте усі, а якщо хочете щось приховати, краще використовуйте вигадані дані, щоб не залишати поля порожніми.

Також наповніть свою стіну цікавою інформацією, можете просто зробити репости з популярних спільнот, так аккаунт буде виглядати більш природно.

Який аккаунт Вконтакте потрібен бізнесменові? Точно не очевидний фейк, а реальна сторінка, яка викликає довіру.

Наступний крок – це фотографія профілю. На аватарку не варто додавати фото товару або рекламний логотип. Краще всього додати реальний знімок, а щоб він виглядав привабливо, врахуйте наступне:

  • використовуйте якісний фотоапарат;
  • стежте, щоб зовнішній вигляд був охайний;
  • посмішка розташовує людей;
  • редагуйте фото в фотошопі;
  • знайди вподобане фото в мережі і зроби таке ж.

Хороша фотографія впадає в очі відразу після переходу на сторінку, тому вона повинна бути якісною. Писати на ній рекламний текст не потрібно, набагато краще роЗміст ити інформацію в статусі.

Лайки – показник того, що ви подобаєтеся всім

Напевно ви помічали за собою, що іноді ставите лайки не тому, що запис дійсно сильно сподобалася, а тому, що під нею багато натиснули «Мені подобається».

Це ще один привід подумати про накрутці лайків. Зберіть багато сердечок на своїх аватарках та рекламних записах, щоб інші люди вважали, що все це подобається великої аудиторії.

Способів накрутити лайки досить багато. Найпростіший варіант, це скористатися системою Vlike, де навіть реєструватися не доведеться.

Просто вказуєте посилання і починаєте ставити «Мені подобається». Чим більше натиснете, тим більше отримаєте сердечок. Єдиний мінус – доведеться чекати 2-3 дні, поки до ваших постів дійде черга.

Аналогічним способом можна збирати лайки в системі Olike (там вони накручуються за пару годин).

Якщо хочете набрати величезну кількість сердечок, а заодно замовити репостов і зробити це в різних соціальних мережах, використовуйте SmoFast. На цьому сайті накручуються всі популярні соц. мережі:

Як бачите, можна накрутити лайки в Instagram, Facebook, YouTube, ВК і класи на Однокласниках. Платити ні за що не доведеться, просто повыполняйте завдання інших людей і зберіть монети, потім за них запускайте власне завдання.

Якщо часу на взаємні накрутки у вас немає, купіть лайки. Найдешевші ціни на SMMOK.

Привертаючи увагу до себе, ви зможете зробити сторінку популярною, а разом з цим отримаєте ефективний майданчик для реклами.

Якщо у вас ще немає сайту і бізнес ви не відкривали, реєструйтеся на Blogun і приймайте заявки на розміщення реклами за гроші, високі розцінки, якщо у вас буде багато друзів і передплатників.