Як зробити репост і перепост Вконтакте?

Щоденна відвідуваність Вконтакте вже перевищує 20 млн. користувачів.


Це значна цифра, але з цієї аудиторії далеко не все добре розбираються у функціях соціальної мережі. Деякі новачки не знають навіть як роЗміст ити потрібну запис на своїй стіні або додати до нього коментар.

Як зробити репост і перепост Вконтакте? Ми вирішили створити детальну інструкцію, щоб кожен міг легко поділитися цікавим потім через свою сторінку.

Новачки також нічого не знають про заробіток в соціальних мережах, адже він може приносити непогані гроші, навіть якщо немає розкрученої сторінки.

Перепис і репости Вконтакте

Чим відрізняється репост і перепост? В цілому нічим, хіба що репостом вважають просте додавання запису на стінку, а перепостом, додавання до нього ще якоїсь інформації.

Хоча можна вважати це абсолютно однаковими поняттями. Щоб додати пост до себе на стінку, вам потрібно виконати наступні дії:

  • Знаходите будь-яку запис, наводите курсор на сердечко (або тиснете на нього), після чого з’являється діалогове вікно з посиланням, щоб розповісти друзям. Просто тиснете на нього і запис з’являється на сторінці:
  • Якщо ви хочете додати який-небудь коментар до репосту, тисніть кнопку «Поділитися» (біля «Мені подобається») і пишіть будь-який текст:
  • Ця ж функція допомагає роЗміст ити репост в співтоваристві або зробити перепост в особисті повідомлення. Для цього вибирайте аудиторію, групи або окремого користувача:
  • Якщо ви сидите Вконтакте через мобільний пристрій, поділитися записом дещо складніше. Спочатку вам потрібно натиснути на значок рупора, а потім вибрати аудиторію, з якою ви бажаєте поділитися записом:
  • Окремо хотілося б сказати про репост групи Вконтакте. Щоб його зробити, потрібно під аватаркою спільноти натиснути на кнопку «Розповісти друзям». Вам також буде запропоновано вибрати, з ким саме ви хотіли б поділитися записом:
  • Ділитися записами на своїй стіні просто, на цьому навіть можна заробляти. Ставте лайки, ретвіти, репости за гроші, це не приносить величезного прибутку, але хоча б на телефоні у вас завжди буде поповнений баланс.

    Тепер ви знаєте, як зробити репост Вконтакте і можете брати участь у різних розіграшах, виконувати дрібні доручення, брати участь в накрутках або допомагати інших людей, що-небудь прорекламувати.