Як зробити відвідувача передплатником?

Володіючи одним блогом, свою діяльність можна розвивати, щоб отримувати максимальну віддачу від проекту.

Відмінний варіант розвитку – це запуск розсилки і збір бази передплатників, якої в подальшому можна використовувати для різних цілей. Ось тільки перетворювати відвідувачів передплатників буває досить складно.

Як зробити відвідувача передплатником? Для цього є декілька корисних порад, які будуть представлені в цій статті. Відразу хотілося б сказати, що все залежить тільки від вас, чим грамотніше ви виконайте необхідні дії, тим краще це позначиться на збільшення абонентської бази.

Як набирати передплатників розсилки?

  • Головне правило в цьому ділі – складати якомога більше цікавих матеріалів і публікувати їх з невеликою періодичністю. Іншими словами, ви повинні показати свою активність і зацікавити потенційного споживача. Якщо він побачить, що ви дуже часто додаєте нові матеріали, і вони будуть йому цікаві, підписка буде для нього кращим варіантом відстежувати потрібну інформацію.
  • Найефективніший варіант стабільно отримувати масу нових передплатників – це заохочувати підписантів. Даним способом користується переважна кількість людей, які займаються розповсюдженням, а деякі навіть купують різні електронні товари, які в подальшому передаються в якості бонусів.
  • Як можна частіше додавайте заклики до дії (підписатися на розсилку). Необхідну інформацію можна додавати скрізь, в кожному пості можна писати «підписуйтесь на розсилку», це допоможе досягти хороших результатів.
  • Експерименти досвідчених користувачів займаються розповсюдженням показали, що після створення посадкової сторінки, кількість нових передплатників збільшується. Суть в розробці сторінки, на якій буде представлена докладна інформація про розсилання (подання вигоди від її використання) і природно, сама форма підписки.
  • Якщо ви стабільно розвиваєте свій сайт і наповнюєте величезною кількістю інформації, то як мінімум по НЧ запитам до вас повинно приходити багато трафіку. Саме тому форму підписки необхідно встановлювати на кожну сторінку ресурсу.
  • Грамотне ведення розсилок може стати відмінним доповненням вашого ресурсу. Коли база передплатників буде значною, їй можна буде користуватися не тільки у власних цілях, але і пропонувати розміщення реклами іншим людям.

    На вашому сайті досі немає форми розсилки? Обов’язково встановіть її, тим більше безліч сервісів пропонують зручний функціонал для управління підписками.