Які фотографії відштовхують передплатників?

Сторінки в соціальних мережах вже давно почали використовувати, як майданчики для заробітку грошей.


За гроші на них розміщують рекламу, до речі, на Blogun нещодавно дозволили додавати акаунти від Instagram. Але щоб був попит серед рекламодавців, доводиться спочатку займатися розкручуванням профілів.

Які фотографії відштовхують передплатників? У Инстаграме люди підписуються для перегляду завантажених знімків.

Аналогічно багато відправляють заявки і в інших соціальних мережах. Якщо ви хочете заробляти гроші на своїх сторінках, краще відразу розібратися, які варто публікувати знімки, а які краще залишити в пам’яті.

Не всі фотографії варто заливати в соц. мережі

Не так давно на нашому блозі з’явилася стаття «Видобуток трафіку з пошукових роботів Instagram». В ній представлявся цікавий спосіб залучення цільової аудиторії.

Щоб профілі приносили багато трафіку, їх також доводиться розкручувати, а головний метод – це публікація контенту. Якщо ви не хочете, щоб передплатники розбігалися, ніколи не додавайте:

 • Однотипну купу селфи, які просто нецікаво переглядати. Зрозуміло, що кожен знімок унікальний, різна поза, гримаса на обличчі, ракурс, освітлення і так далі, але людям не цікаво дивитися одне і те ж.
 • Фотографії з нецікавих місць, як наприклад, ви гуляли по супермаркету з друзями. Буде набагато ефективніше, якщо завантажуються фото поблизу визначних пам’яток або якихось заходів.
 • Практично не відрізняються один від одного знімки, де зображені тільки ви. Напевно вам зустрічалися такі профілі, де гортаючи фотографії не видно нічого цікавого, окрім однієї особи, з невеликими змінами.
 • Безідейні знімки, що не несуть ніякого сенсу. Самі подумайте, хіба комусь цікаво, як ви просто сфотографувалися в дзеркало. Набагато більше лайків збирають знімки з незвичайним Зміст ом.
 • Занадто відфотошоплені фотографії теж можуть стати причиною численних відписок. Найчастіше цим займаються дівчата, які хочуть прибрати різні вади, але ляльки і очевидно відредаговані знімки набагато гірше реальних фотографій.
 • В продовження попереднього пункту, якщо ви не блещете красою, зовсім «забивати» на це не варто. Доглянута зачіска і трохи макіяжу роблять свою справу. Навіть популярні хлопці користуються косметикою, щоб вийшли якісні знімки.
 • Намагайтеся якомога частіше вишукувати підходящий випадок, щоб зробити оригінальну фотографію. Іноді для цього доводиться змінювати звичне життя, вирушайте на прогулянку в парк чудес, в магазин за новою одягом і так далі.

  Також пам’ятайте, що для себе краще зробити кілька однакових знімків, щоб потім вибрати найкращий і додати його на сторінку.

  Навіть якщо у вас ще немає популярного аккаунта в Инстаграме, настійно рекомендуємо почитати статтю про те, як заробити в Instagram.

  Монетизувати свій профіль у соціальних мережах може кожен, а чим більше передплатників на ньому, тим простіше цим займатися.

  Для початку вам може знадобитися накрутка передплатників в Instagram, а зазначені в цій статті сервіси підходять і для залучення передплатників в інших соціальних мережах.