Які навички допомагають копірайтерам добитися успіху?

Зміст

 • Як стати копірайтером?
  • Професійні навики копірайтера

Серед популярних способів заробітку в інтернеті, яскраво виділяється копірайтинг.


Тисячі авторів щодня заходять в мережу, щоб виставити на продаж свої матеріали. Багато хто вже перетворили таку діяльність стабільне джерело прибутку. Все набагато простіше, ніж ви думаєте, але доводиться працювати не покладаючи рук.

Які навички допомагають копірайтерам добитися успіху? Саме з цього питання потрібно починати роботу. Навчання у всіх сферах діяльності допомагає швидше досягти великих відрахувань.

Новачки нерідко кидають роботу з текстами, так як вона трудомістка і без визначених навичок, її неможливо зробити прибутковою.

Як стати копірайтером?

Якихось серйозних вимог до авторів не висувається. Орієнтуєшся в будь-якій ніші, вмієш друкувати текст – цього достатньо.

На будь-який товар знайдеться покупець, вкладень робити не потрібно. Питання тільки в тому, як довго ви готові працювати за мінімальну оплату? Забезпечити розвиток під силу далеко не кожному.

Поки в одних заробіток на копірайтингу більше порівняємо з підробітком для оплати мобільного зв’язку, інші домагаються реальних успіхів. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися на розцінки:

Відчуваєте різницю? Хтось готовий віддати статтю по 11 рублів за 100 символів, в той час як інший автор бере 163 рубля. Найцікавіше, що і той і інший отримають гроші, рано чи пізно покупець точно знайдеться (якщо стаття якісна і обрана цікава тема).

Відразу продавати свої роботи за великі гроші навряд чи вийде, потрібно нарощувати рейтинг, заробляти позитивні відгуки і не забувати про самоосвіті.

Підвищуючи якість текстів, з’являються аргументи для підвищення розцінок за послуги, що надаються. Ключові навички копірайтер отримує за рахунок досвіду, паралельно з вивченням теорії, потрібно робити якісь дії.

Професійні навики копірайтера

Кожному, хто хоче перетворити написання статей в стабільну роботу і отримувати серйозні відрахування, потрібно спочатку попрацювати над собою. Успішна кар’єра копірайтера – це не міф, але добитися результату також важко, як і в будь-якій іншій ніші.

Щоб шансів було більше, розвивайте в собі ці навички:

 • Посидючість – створення якісного контенту вимагає величезних витрат часу. Досвідченому копірайтеру доводиться проводити перед монітором комп’ютера по кілька годин щодня.
 • Правопис – навряд чи покупці будуть повертатися до автора, якщо в його текстах буде купа помилок. Зрозуміло, що не всі лінгвісти, помилки допускаються, однак перевіряти їх потрібно ретельно.
 • Вміння викладати думки – дуже важливий момент, так як не всім дано грамотно донести до читача свої думки. Кращий спосіб отримати такий навик, це багато читати. На прикладах інших авторів, поступово вчишся.
 • Різнобічність – за замовленнями працювати вигідніше, але клієнти іноді просять написати статті на незнайомі для копірайтера теми. Тому, краще почати заглиблюватися в різні напрямки (хоча б суміжні).
 • Уважність – також сюди можна включити пунктуальність. Крім пошуку помилок у статтях, потрібно намагатися враховувати побажання клієнтів, здавати роботу у встановлені терміни і так далі.
 • Швидкість друку – набираючи 1000 символів за півгодини, успіху точно не досягти. Спеціально для новачків ми написали інструкцію, як навчитися швидко друкувати. Це все одно що налаштувати конвеєр на виробництво більшої кількості товарів.
 • Вміння продавати – без цього навику теж не домогтися успіху. По-перше, необхідно навчитися виділятися серед інших фрілансерів. По-друге, потрібно представляти свої тексти саме так, щоб ніхто не передумав їх купувати.
 • Авторам-початківцям потрібно багато часу, щоб перетворитися в професіонала. Приходять навички з досвідом, головне не просто працювати, а аналізувати свою діяльність, перевіряти статистику і розуміти, як потрібно робити, що краще продається, де більше клієнтів і багато іншого.

  Найважливіший навик успішного копірайтера – це вміння писати оптимізовані тексти. У статті «Як оптимізувати пост блогу» представлено кілька правил.

  Вирішуйте, тупцювати на місці чи йти кар’єрними сходами вгору. Краще знайти час на навчання і прагнути до більшого, ніж працювати за копійки і, врешті-решт, звинуватити копірайтинг у своїх бідах. Ця робота приносить великі гроші, але лише тим, хто виконує сумлінно і стабільно.