Які збирають багато відео переглядів на YouTube?

Зміст

 • Яке відео зняти, щоб отримати багато переглядів?
  • Кращі теми для перегляду відео

З метою заробітку в інтернеті багато користувачів запускають канали на Ютубі.


Ідея хороша, тільки без якісних роликів і грамотного розкручування, ніколи не вийде заробляти великі гроші. Контент відіграє ключову роль, а публікуючи все підряд, ви ризикуєте, що ваші ролики загубляться в мільйонах схожих відео.

Які збирають багато відео переглядів на YouTube? За статистикою, перші місця за кількістю переглядів займають популярні кліпи.

Ні один розважальний ролик не отримував такої ж кількості переглядів, відео зірок. Хоча є маса прикладів, коли випадково вдавалося підкорити серця мільйонів.

Яке відео зняти, щоб отримати багато переглядів?

Кожен видеоблогер задається питанням, які відео набирають багато переглядів. Якщо відштовхуватися від різних Топів, то можна зробити деякі висновки.

Ми вже розповідали, як стати зіркою YouTube, чекати, коли пощастить, можна роками, потрібно діяти. Найбільше переглядів на Ютубі зібрав кліп PSY GANGNAM STYLE. Зараз лічильник показує 2 606 752 443 перегляду:

Природно, велику роль зіграла популярність співака і його пісні. Поки ніхто з авторів розважальних роликів не наблизився до PSY, але є багато прикладів, коли люди викладали прості відео і отримували з них величезні гроші.

Наприклад, 151 841 195 переглядів зібрав ролик про двох братів:

У цьому відео немає нічого такого, що допомогло б йому розкрутитися. Просто цікавий, смішний контент, який сподобався величезній кількості людей.

Навіть якщо уявити, що за 1000 переглядів автор отримав по долару, виходить загальна прибуток з одного відео 151 841$. Величезні гроші, які буквально звалилися на голову.

Кращі теми для перегляду відео

Крім розважальних і музичних відео, можна домагатися популярності іншим контентом. Бажано навчитися крутити ролики, в цьому допоможуть поради по просуванню на YouTube.

Зібравши деяку статистику в інтернеті, нам вдалося з’ясувати декілька напрямків, які допомагають збирати масу переглядів:

 • Новини – як тільки яке-небудь подія гримить на всю країну і навіть на весь світ, відеоролики, пов’язані з ним починають ставати популярними. За прикладами далеко ходити не потрібно, перейдіть в список найпопулярніших роликів, знайдете там купу таких відео.
 • Знаменитості – все, що пов’язано з відомими людьми привертає увагу. Деякі видеоблогеры навмисно користуються чужою славою, додають ролики, розкриваючи секрети, копаючись в брудній білизні або збираючи компромат.
 • Діти – були, є і будуть найбільш цікавими персонажами відеороликів. Згадайте, скільки відео ви бачили з дітьми, той же анекдот про кухаря або дівчинка з здивованим обличчям, щодо якої були створені мільйони мемів.
 • Шоу – власне шоу запускають багато видеоблогеры. Теми вибираються найрізноманітніші, з оглядів чужих відео до оцінки доставки їжі додому. Придумайте що-небудь цікаве або зробіть шоу для свого міста.
 • Соціальні проекти – вони теж подобаються людям, так як в них є одна родзинка під назвою справедливість. Зараз їх запускають все частіше, в них нібито є глибокий сенс і відкривають людям очі на очевидні проблеми.
 • Щоб додати ролик, у якого будуть всі шанси зайняти Топові місця за кількістю переглядів, потрібно не просто придумувати свіжі ідеї, але й аналізувати, за рахунок чого іншим авторам вдалося домогтися популярності.

  Всім початківцям видеоблогерам варто вивчити правила великого заробітку на YouTube.

  У блогерів на YouTube доходи сильно відрізняються, так як вони прикладають різні зусилля. Деякі взагалі не намагаються навчитися записувати якісні ролики, вони не спираються на статистику і не вивчають успіх інших авторів.

  Не поповнюйте ряди невдах, намагайтеся викладати лише ті відео, у яких є потенціал стати популярними.