Який контент подобається Google?

Завдання кожного вебмастера – це створення сайту, який сподобається не тільки людям, але і пошуковим системам.

Пошукачі є основним джерелом трафіку, тому доводиться враховувати всі їх вимоги, щоб розкрутити свій ресурс. А самий головний фактор для пошукачів це якість контенту.

Пошукова система Google використовується в Рунеті рідше, ніж Яндекс, але з неї можна отримувати масу трафіку.

Який контент подобається Google? Відповівши на це питання, ви зможете виділити формат для постів, для просування у світовому пошуковику. Є кілька типів матеріалів, які в більшій мірі подобаються Google, і зараз ми про них розповімо.

Що подобається Google сайті?

  • Корисна та повна інформація. У Google на першому місці по безлічі запитів, знаходиться Wikipedia. Це трастовий ресурс, на якому публікуються матеріали не так вже добре оптимізовані, зате Зміст овні. Виходячи з цього, потрібно створювати на своєму сайті такі матеріали, які реально потрібні людям, робити їх повними.
  • Інтерв’ю. Експерти є у всіх областях, тому ви точно зможете знайти спеціаліста для теми свого ресурсу. Як брати інтерв’ю ми вже розповідали, а його цінність залежить від того, наскільки популярну особистість ви виберіть.
  • Списки та рейтинги. Ще один вид контенту, який подобається Google. З будь-якої тематики можна зробити корисні добірки. Як показує практика, такі пости привертають багато уваги користувачів. Використовуйте форму «ТОП 10…», «Рейтинг» та «5 кращих …».
  • Огляди. Перед тим як скористатися яким-небудь сервісом, послугою або купити товар, користувачі шукають огляди. Це корисний контент, а значить, він обов’язково сподобається Google. Знову ж таки немає ніяких обмежень, можна публікувати огляди чого завгодно, годинників, телефонів, ігор і так далі.
  • Опитування і голосування. Аудиторію ваших відвідувачів потрібно всіляко активізувати, а один з кращих способів – це проведення опитувань і голосувань. Наприклад, ви склали матеріал за пунктом 3, а на його завершення запропонували читачам вибрати кращий сервіс (книгу, програму тощо).
  • Новини. Актуальна інформація є однією з найцікавіших, а пошуковик Google ставиться позитивно до наповнення сайтів такими постами. Просто заведіть на своєму ресурсі розділ з новинами та додайте в нього актуальні дані (використовуйте новинні портали).
  • Оновлений контент. На кожному сайті є сторінки, на яких розміщений застарілий контент. ПС Google позитивно ставиться до оновлень старих матеріалах. Крім додавання актуальної інформації ви можете розширювати свої публікації, доповнюючи їх іншими даними.
  • Дослідження, експерименти, кейси. У користувачів інтернету є багато питань, а пошукові системи намагаються відповісти на них. Складаючи докладні інструкції, проводячи власні дослідження і ставлячи експерименти, ви додаєте корисну інформацію, тому вона точно сподобається Google.
  • Заслужити повагу світового пошуковика не так просто, але все у ваших руках. Тепер ви знаєте, який контент подобається Google, і можете наповнювати свій ресурс певним типом матеріалів. Але крім цього, ви обов’язково повинні знати, як оптимізувати пост.