Яндекс, QIWI або Webmoney, що краще?

Зміст

  • Який платіжною системою краще користуватися?
    • Webmoney – найкраща платіжна система

В даний момент для зручної роботи в інтернеті з електронними грошима, створено багато різних сервісів.


Платіжні системи не перестають вести конкурентну боротьбу, щоб збільшити базу клієнтів, додаючи нові функції, покращуючи інтерфейси і пропонуючи все більше різних інструментів.

Зараз основними конкурентами в Рунеті є Яндекс, QIWI або Webmoney, що краще? Питання на засипку, а сперечатися тут можна довго.

У кожного сервісу є віддані шанувальники, які не сумніваються, що користуються найкращої платіжною системою. У всякому разі, вони дещо різняться, тому треба об’єктивно дивитися на кожну з них.

Який платіжною системою краще користуватися?

Новачками переважно використовується платіжна система QIWI. Зареєструвати гаманець можна за пару хвилин, а потім номер телефону перетворюється в номер рахунку. Майже всі мультикассы дозволяють поповнити баланс, а в інтернеті багато людей готові переводити кошти саме на ці гаманці.

Переваг у платіжки вистачає, наприклад, можна зайти в свій гаманець прямо через термінал. Також, можна замовити випуск карти, її баланс буде пов’язаний з електронним рахунком. За перекази між гаманцями комісія не стягується, а в цілях безпеки, без телефону проводити транзакції неможливо.

Мінуси у цього сервісу теж є, приміром, обмежені можливості користувачів, а також практично не робоча служба підтримки.

У платіжної системи Яндекс.Гроші підтримка набагато краще, але вони не намагаються вирішувати проблеми. Колись у мене були серйозні проблеми з гаманцем.

Домовився з людиною про обмін, але після перекладу він написав підтримку, що я його обдурив. Мало того, що були списані з рахунку гроші, так його ще й заблокували.

Пройшов не один рік після цього випадку, зараз я знову користуюся платіжкою. Основні плюси – це повернення коштів при виникненні помилок, а також грошові запаси в найбільших банках, які веде платіжка.

Крім цього, все більше систем підключаються до неї, можете подивитися деякі з них у статті, де заробити Яндекс.Гроші.

Webmoney – найкраща платіжна система

Самий надійний, перевірений і якісний сервіс, яким я стабільно користуюся для більшості перекладів. Почнемо з того, що саме до Вебмані підключено найбільше проектів, так як цей сервіс в Рунеті є найстарішим.

Важливий плюс Webmoney – це високий рівень безпеки. Якщо завантажити на комп’ютер клієнт і відключити можливість входу через сайт, то ніхто не зможе скористатися гаманцем, з іншого комп’ютера. Зберігаєте ключі на своєму ПК і без побоювань користуєтеся рахунком.

Якщо ви ще не користуєтеся послугами цієї компанії, то вам стане в нагоді інструкція по реєстрації Webmoney.

Переваги Вебмані можна перераховувати до безкінечності, починаючи з того, що вони не працюють з хайпи і пірамідами, закінчуючи постійним розширенням надаваних послуг і доопрацюванням існуючих інструментів.

Звичайно, користуватися платіжною системою, вирішувати тільки вам, але якщо ви детально вивчите всі умови, оцініть набір функцій, порівняйте комісії і особисто зіткнетеся з різними проблемами, то точно зрозумієте, що Webmoney – це найкращий варіант.