Є бізнес в мережі – шукайте компаньйонів

Зміст

  • Варто залучати людей в свій бізнес?
    • Мінуси додаткових працівників

В сучасному світі інтернет став однією з найбільших сфер, в якій можна без зусиль організувати бізнес, причому це реально навіть без стартового капіталу.

Саме тому кількість інтернет-підприємців продовжує збільшуватися, а відповідно і розвивається електронна комерція.

Коли віртуальний бізнес стає стабільним, приносить хороший прибуток, і ви розумієте, що у вас все виходить, саме час зайнятися пошуками працівників та компаньйонів. За рахунок залучення інших людей у свою справу, ви робите певний крок у розвитку проекту, тому досвідчені підприємці стверджують «Є бізнес в мережі – шукайте компаньйонів».

Варто залучати людей в свій бізнес?

За рахунок додаткових працівників, ви зможете звільнити себе від частини складної роботи, а це дозволить направити час на розвиток інших проектів або займатися іншою роботою пов’язаною з вашим бізнесом.

Наявність працівників та компаньйонів, також дозволяє уникнути скрутних ситуацій, коли ви не можете виконати якусь діяльність або вийти на зв’язок з клієнтами (партнерами).

Ще один значний плюс залучення людей у свою справу – це розширення загальних знань. У кожної людини має бути свій напрямок, немає сенсу наймати людей, що виконують одну й ту ж роботу, якщо вона не досить об’ємна.

Припустимо, що у вас є власний сайт (сервіс), над його розкруткою потрібна серйозна робота. Приміром, копірайтерів може бути кілька, для прискореного наповнення ресурсу, а ось оптимізаторів і програмістів краще не наймати по кілька. Справа в тому, що роботу по просуванню, також як і програмну підтримку краще виконувати одному і тому ж людині.

Мінуси додаткових працівників

Найбільший мінус – це поділ прибутку. Кожному, хто на вас працює, доведеться платити гроші, а це можуть бути серйозні витрати, тому ви обов’язково повинні отримувати максимум користі від його діяльності.

Є негативні сторони, пов’язані з нестабільністю або навіть обманом, але якщо стати хорошим керівником, а також постійно контролювати і не надавати доступ не перевіреним людям до основ вашого бізнесу, то ризики можна скоротити.

Цілком можливо, що ваш електронний бізнес не досить великий, але це не означає, що додаткові працівники вам не потрібні. Навіть якщо у вас є кілька блогів приносять прибуток, можете залучити копірайтера, разом ви будете розвивати проекти набагато швидше.