Youpartnerwsp для монетизації каналу YouTube

Зміст

  • Youpartnerwsp для заробітку
    • Навіщо підключатися до Youpartnerwsp?

З кожним днем у мережі з’являється все більше ентузіастів, які заради інтересу відкривають канали на YouTube і після цього наповнюють їх авторськими роликами.


Деякі роблять це просто так, а деякі намагаються таким чином заробляти гроші, ось тільки, щоб підключитися до партнерської програми доведеться добре розкрутити свій канал.

Монетизація каналу YouTube через Youpartnerwsp, є виходом для багатьох користувачів. Якщо з якихось причин ви не можете використовувати партнерську програму світового відеохостингу, реєструйтеся в даній системі, і ви зможете заробляти на переглядах ваших роликів.

Youpartnerwsp для заробітку

Майже 15 000 каналів вже підключено до цього сервісу і за рахунок цього їх власники стабільно отримують прибуток. Все, що вам потрібно зробити для початку – це подати заявку на співпрацю з Youpartnerwsp.

Подавати заявку не складно, але ваш канал повинен відповідати наступним вимогам:

  • не менше 50 передплатників (зараз акція, а так від 100);
  • канал був створений більше місяця назад;
  • на канал завантажено не менше 10 роликів;
  • не менше 3000 переглядів в місяць;
  • ваші відео не повинно порушувати авторські права;
  • ваш канал не повинен бути помічений в накрутці.

Після подачі заявки, пройде не більше 72 годин, і ви отримаєте відповідь від менеджерів цього сайту про прийняття або відхилення вашого каналу. Якщо канал приймуть, вам нададуть інструкції щодо подальших дій.

Навіщо підключатися до Youpartnerwsp?

Деякі користувачі впевнені, що подібні проекти краще не використовувати, а безпосередньо співпрацювати з партнеркою YouTube. Частково це правильно, але використовуючи цей сервіс, ви зможете вивчати всі тонкощі оптимізації відеороликів і швидко навчитеся розкручувати свій канал.

Після реєстрації на цьому сайті ви зможете відвідувати вебінари, використовувати тренінги і спілкуватися з менеджерами в будь-який час доби. Все це допомагає новачкам домогтися максимального профіту від свого каналу.

Обсяг виплат безпосередньо залежить від того, наскільки у вас розкручений канал. Проводяться виплати безліччю різних способів, у тому числі Paypal і Webmoney. Щоб ви не сумнівалися в чесності, вам нададуть детальну статистику.

Ще одна причина підключитися до Youpartnerwsp – це можливість запускати власні трансляції. Ви отримаєте можливість вести онлайн-трансляцію в дозволі 1080.

Хто б що ні говорив про системах, які не є основними сервісами монетизації, партнерська програма Youpartnerwsp це відмінний спосіб для заробітку на каналі YouTube.

Принаймні новачкам тут допоможуть у всьому розібратися і пояснять і їм потрібно лише продовжувати записувати ролики, щоб залучати якомога більше глядачів.