З пабликом Вконтакте можна багато заробити?

Зміст

 • Успішний заробіток на пабликах Вконтакте
  • Створення пабліка
  • Розкрутка пабліка
   • Монетизація пабліка

Заробіток в соціальних мережах відноситься до одних з найцікавіших видів заробітку в мережі, яким вже багато користуються. Способів для заробітку на таких проектах досить багато, але найбільш прибутковий і перспективний – це створення пабліка. З кожним днем різних спільнот та публічних сторінок з’являється все більше, але не кожному вдається на цьому заробити.


З пабликом Вконтакте можна багато заробити? Безумовно, але щоб не стати одним з невдах, який лише запрошує своїх друзів і незабаром розуміє, що це не приносить користі, потрібно дечому навчитися. Створювати паблики не складно, також як і знайти методи їх монетизації, вся складність полягає в його розвитку.

Успішний заробіток на пабликах Вконтакте

Чому так багато людей намагається скористатися даним видом заробітку?

Плюсів у такій діяльності безліч:

 • це безкоштовно;
 • створити можна велика кількість пабликов;
 • для монетизації є спеціальні сервіси;
 • розроблена система посад (редактор, адміністратор, модератор), тому можна автоматизувати частину роботи;
 • можна швидко розкрутити паблік;
 • з його допомогою можна розвивати сайти (шукати прямих рекламодавців);
 • паблік можна продати;
 • через свій паблік можна продавати товари і надавати послуги (партнерські програми).

Здатні ви створити такий паблік, який буде приносити прибуток? Звичайно, саме головне не поспішати і дізнатися всі тонкощі цього «бізнесу». Для зручності ми розділили організацію джерела прибутку через створення пабліка на кілька частин:

Створення пабліка

Просто створити публічну сторінку не достатньо, адже потрібно придумати цікаву назву, розробити оригінальну аватарку, скласти опис, оформити групу і виконати безліч інших дій.

При виборі назви групи, необхідно не тільки проявити креатив, але і використовувати ключові слова. Це необхідно щоб залучати якомога більше трафіку через пошук (внутрішній пошук Вконтакте або пошукові системи).

З допомогою сервісу WordStat, можете перевірити популярність запитів і виділити найбільш підходящі варіанти:

вордстат яндекс

Перед тим як скористатися одним з варіантів, переконайтеся, що пабликов з такою назвою ще не створено. Що стосується оформлення групи і створення аватарки, то тут потрібно проявити креатив, найкращий варіант – звернутися до фрілансерам, які професійно розроблять унікальне зображення. Знайти їх можна на біржі Weblancer.

Розкрутка пабліка

Тільки після того, як сторінка створена, наповнена і вже здатна зацікавити людей, необхідно братися за розкрутку. Способів в даному випадку теж дуже багато, найголовніше не використовувати автоматичних систем і не накручувати ботів, крім того що толку від них не буде, за це можуть заблокувати паблік.

Накрутка повинна бути природною, тому найкращий варіант – це скористатися великою кількістю акаунтів, через які ви будете робити репости, і запрошувати друзів у групи.

На проекті BuyAccs, можна купити скільки завгодно акаунтів, набрати на них безліч друзів і щодня виконувати дії, щоб якомога більше людей побачили запису пабліка в новинах.
Коли ви наберете понад 3000 учасників, можете пропонувати взаємний піар з іншими пабликами, практика показала, що це відмінний спосіб розкрутки.

Найголовніше – правильно оцінювати групи, так як не відповідають за тематикою або з великим вмістом заморожених учасників не підходять.

Щоб з мінімальними витратами збільшити активність паблике, можете скористатися системами Wmmail і Seosprint. За не велику плату в ваш паблік будуть вступати реальні люди і якщо їм сподобається ваша сторінка, то вони можуть залишитися в числі учасників надовго. Також при створенні завдань на почтовиках, можна вказати додаткові вимоги, ось приклад:

На кожному з цих буксів зареєстровано понад 410 000 користувачів, а результат такої накрутки вас здивує. Вартість виконання завдання можна встановити мінімальної (на Seosprint 0.24 рубля, на Wmmail 1 цент).

Монетизація пабліка

Приступати до монетизації потрібно тільки тоді, коли ви наберете не менше 30 000 учасників. Якими способами і сервісами можна скористатися?

 • Prospero (додасте паблік і будете отримувати пропозиції на розміщення реклами);
 • Forumok (виконання завдань при використанні пабликов);
 • Trendio (вартість розміщуваної реклами залежить від розкрученості пабліка);
 • Sociate (крім отримання пропозицій для розміщення реклами, можна налаштувати автопостинг);
 • офіційна біржа реклами Вконтакте.

Крім цього, ви можете монетизувати паблік, через CPA мережі, такі як Admitad, ActionPay і Advertstar, пропонуючи різні товари і отримуючи партнерську винагороду.