За що в інтернеті не платять гроші?

Зміст

 • Недолуга робота в інтернеті
  • Де в інтернеті чесно платять гроші?

Багато користувачів почали сприймати інтернет, як джерело прибутку.


Люди шукають доступну віддалену роботу і, деяким вдається вийти на стабільні доходи. На жаль, новачкам нерідко нав’язують хибне думка і обіцяють золоті гори, пропонуючи роботу за яку взагалі не платять.

За що в інтернеті не платять гроші? В цьому теж потрібно розбиратися, адже обману в мережі багато і необхідно навчитися розділяти реальні способи заробітку і ті, які придумані для обману чесних людей.

У даній статті ми розповімо вам, на чому краще не намагатися заробити, і пояснимо, які способи працюють.

Недолуга робота в інтернеті

Шахраї всюди, вони придумують найрізноманітніші схеми обману, аби привернути увагу новачків. Іноді навіть не потрібні вкладення, зловмисники отримують вигоду за виконану роботу.

Якщо ви вирішили працювати в мережі, будьте уважні, вам ніколи не заплатять:

 • За переказ грошей на чарівний гаманець. Не новий спосіб обману людей, яким пропонують відправити гроші на рахунок, після чого, вони нібито повернуться у двократному обсязі. Чарівні гаманці створюються в різних платіжних системах, але жоден з них не поверне ваші гроші.

  Не вірте навіть в те, що хтось вирахував шахраїв і пропонує перевести 10 рублів, пояснюючи це тим, що зловмисники подвоюють невеликі суми.

 • За серфінг сайтів. Це не лохотрон, а реальний спосіб заробітку, але він приносить настільки мало грошей, що просто немає сенсу втрачати час. Суть полягає у відвідуванні сайтів за гроші, але перегляд одного ресурсу приносить 1-5 копійок:


  Цей приклад взятий з Seosprint. Щоб заробити 50 копійок, доведеться подивитися мінімум 10 сайтів, набагато простіше виконати завдання (вступити в групу Вконтакті) на цьому ж сайті і отримати стільки ж. Крім цього, доступні сайти в серфінгу з’являються вкрай рідко, тому дохід в 20 рублів за місяць, це нормально для даного виду заробітку.
 • За роботу на лохотрон. Природно, ніхто вам не буде платити за те, що ви працюєте на сайтах-лохотрони. Їх зараз багато, і на перший погляд ресурс може здатися якісним. Лохотрон в інтернеті можуть виглядати як опитувальники, фінансові піраміди, сервіси активної реклами і так далі.

  Будьте уважні, вивчайте відгуки і перевіряйте рейтинг кожного ресурсу. Поки ви не будете впевнені, що потрапили на якісний сайт, краще взагалі не намагатися працювати з ним. Також, заздалегідь прораховуйте очікувану прибуток, обчислюючи можливий дохід.

 • Де в інтернеті чесно платять гроші?

  Є в інтернеті чимало і якісних проектів, з якими можна стабільно заробляти. Працюють вони вже давно, постійно проводять виплати, а кількість їх користувачів зростає з кожним днем.

  Ми вибрали кілька якісних систем спеціально для новачків:

  • Taxi Money – економічна гра, де можна пасивно заробляти.
  • Vktarget – пропонується виконувати завдання через соціальні мережі.
  • Appcoins – додаток для заробітку на мобільних пристроях.
  • Likesrock – отримуйте євро за виконання завдань у соц. мережах.
  • Votimenno – платять за придумані назви сайтів.
  • Sendsey – автоматичний заробіток в Skype.
  • Biggon – продавайте товари і отримуйте за це партнерську комісію.
  • Askusers – заробіток на оцінці сайтів.
  • Poluchizachet – допомагай студентам і заробити на цьому.

  З усіх цих сайтів приходять виплати, частина з них періодично публікується у звітах про доходи. Користуйтеся системами, які вже перевірені часом і отримуйте гарантований прибуток.

  Щоб не попастися на вудку шахраїв, постарайтеся розібратися, за що саме вам платять гроші і будьте реалістом, ніхто не буде платити вам сотні доларів за те, що ви подивилися відеоролик з рекламою.

  Відрізняти лохотрони від нормальних сайтів новачкові складно, тому краще довіритися досвідченим людям і прислухатися до їхніх порад. Вибравши будь-який ресурс з даної статті, ви точно не станете жертвою шахрайства.