Захист від спаму на Seosprint

Спамери примудряються діставати всіх нас різними способами поширення рекламної інформації.

Всім вже набридли спам листи на пошті, СМС, на різних сайтах і навіть на клікових спонсорів. А проекти, які добре захищені від спамерів, викликають виключно позитивні враження.

Відмінний сервіс для легкого заробітку Seosprint, зараховується до списку тих ресурсів, на яких немає проблем зі спамерами.

Захист від спаму на Seosprint відмінна, а кожен, хто намагається скористатися системою для докучливих розсилок, тут же блокується. Саме з причини захисту від спамерів, багато віддають перевагу даним кликовому спонсору.

На Seosprint немає спамерів!

У правилах даного поштовика чітко прописано, що будь-які дії спамерів швидко визначаються і до ресурсу доступ закривається. Тому, краще навіть не намагатися поширювати інформацію через внутрішню пошту або будь-якими іншими способами.

До речі, якщо зайти в розділ з поштою, то також можна спостерігати попередження:

Випадків з блокуванням профілів за СПАМ було багато, і ми можемо представити вам наочний приклад. Один з користувачів Seosprint явно зловживав розсилками по СП і практично кожен день відправляв листи:

Як бачите, повідомлення від нього приходили практично кожен день, а іноді і по кілька штук на добу. Природно, це страшенно дратувало, а на прохання не надсилати повідомлення, ніякої відповіді не надійшло.

Достатньо відправити пару скарг модераторам, щоб таких активних і «товариських» людей змусили припинити заважати іншим користувачам.

Ми скарги не відправляли, так як вже через тиждень облікового запису цього користувача був заблокований:

Крім швидкої реакції на скарги користувачів, в системі Seosprint реалізовано і кілька інших функцій, що полегшують боротьбу зі спамерами. Наприклад, при відправці повідомлень адресатам доводиться чекати 10 хвилин.

Але при веденні листування цього обмеження немає. Це правило не стосується всіх, хто володіє рейтингом понад 100, а також не враховується при спілкуванні з рефералами або при відправленні листів з доопрацюванням завдань.

Якщо при використанні Seosprint вам доведеться зіткнутися зі спамом, сміливо робіть скріншоти, записуйте ID спамера і звертайтеся в технічну підтримку цього поштовика. На скарги тут реагують оперативно, тому вам не доведеться терпіти, поки докучливого користувача заблокують.