Заощаджуй на покупках в інтернеті з Cash4brands

Зміст

  • Cash4brands – кешбек сервіс №1
    • Заробіток на Cash4brands

Через інтернет щодня відбуваються тисячі покупок, обіг грошей серйозний, а частина від нього отримують спекулянти.


Деякі покупці навіть не здогадуються, що за запрошення їх в інтернет-магазин, хтось отримує винагороду. Партнерські програми є у багатьох великих продавців, а за рахунок цього можна серйозно економити.

Заощаджуй на покупках в інтернеті з Cash4brands, найбільшим сервісом кешбека, де повертають частину грошей за куплений товар.

Нічого складного у використанні сервісу немає, а найцікавіше, що покупки ви будете робити на найпопулярніших інтернет-магазинах. Якщо є можливість економити до 30%, то чому б нею не скористатися.

Cash4brands – кешбек сервіс №1

Організатори цього проекту реалізували цікаву схему економії для своїх клієнтів. Вони користуються партнерськими програмами багатьох великих інтернет-магазинів і отримують гроші за кожну покупку.

Щоб люди користувалися сервісом, вони діляться цією прибутком. У виграші залишаються всі, магазин отримує покупця, ви знижку, а Cash4brands невелику частину від партнерської винагороди.

Ви можете економити ще більше, якщо почнете користуватися заробітком в інтернеті.

Щоб скористатися сервісом кешбека, вам потрібно пройти звичайну реєстрацію. Після цього вам запропонують величезний список інтернет-магазинів де діє часткове повернення коштів за покупку:

Понад 700 магазинів вже сюди додано, але база постійно збільшується. Після вибору магазину вас направлять на сторінку з докладним описом отримання повернення, а також усіма умовами. Прочитайте їх, а потім заходьте в інтернет-магазин:

Перед тим як направити вас на сайт магазину, сервіс представляє доступний кешбек:

Як бачите, за покупки у відомому китайському магазині Aliexpress можна отримати від 2% до 25%. Тільки уявіть, ви витрачаєте 5000 і отримуєте повернення 1250 рублів на рахунок в системі Cash4brands (тобто купуєте товар не за 5000 рублів, а за 3750).

Умови вигідні, а на зображенні ви можете бачити, що нараховуються гроші протягом 2х тижнів.

На відміну від аналогічних систем, на Cash4brands швидко зараховуються гроші і мінімалки немає.

Коли гроші надходять на рахунок, можна відразу їх вивести. Для цього пропонується кілька способів:

Можна навіть перевести гроші на телефон, але це скоріше актуально в тих випадках, коли ви робите покупки на 100-200 рублів і отримуєте кешбек в 20-30 рублів. Переводити такі гроші на карту немає сенсу, а от на телефоні, вони знадобляться.

Заробіток на Cash4brands

Система зручна, якісна і точно знадобиться величезною аудиторією. Як ви думаєте, чи змогли б ви привернути до неї своїх друзів і знайомих? Якщо у вас це вийде, то за кожного клієнта вам заплатять 100 рублів.

На сторінці «Приведи друга» можна просто натиснути на кнопки соц. мереж, щоб роЗміст ити у себе на стіні рекламний пост:

Можна залучати людей та іншими способами, отримавши звичайну посилання. Головна умова в партнерській програмі – це обов’язкова покупка товару. Платять 100 рублів за активного клієнта, а залучений вами людина стає активним, якщо що-небудь купує.

Якщо вам сподобається такий підробіток, можете зареєструватися на MoneyMan. Там виплачують по 800 рублів за залученого клієнта, який оформить онлайн кредит.

Користуйтеся кожною можливістю заощадити гроші. Звичайно, Cash4brands забирає собі частину грошей на підтримку проекту, але якби не було цього корисного ресурсу, ви б взагалі нічого не повернули з витрачених грошей на покупки в інтернеті.