Заробіток без балів у грі Money-Birds pro

Зміст

 • Як заробляють в новій грі Money Birds?
 • Виведення грошей з Money Birds
 • Бонуси від Money Birds
 • Інші функції гри
 • Партнерська програма

Шанувальники інвестиційних ігор вже знають, що на самих популярних проектах продаються птиці і дохід йде з продажу яєць. Такий сюжет використовується найчастіше, тому що людям це подобається, легко у всьому розібратися і заробивши в одній грі, вони легко переключаються на інші, свіжі ігри.


Заробіток без балів у грі Money-Birds pro вже почав приносити дохід тисячам користувачів. З’явилася гра в березні 2017 року, не зважаючи на невеликий термін існування, більше 100 000 рублів з неї вже виведено, а в резерві понад 1 мільйон. Якісна гра з цікавими функціями і звичним інтерфейсом.

Як заробляють в новій грі Money Birds?

Крім того, що балів у грі немає (не потрібно запрошувати рефералів), так ще і дарують по 50 рублів за реєстрацію. Відкрити пташину ферму на сайті простіше простого, придумуєш логін, пароль, вказуєш пошту і починаєш грати. Першу пташку купуєш на бонусні гроші, вона коштує 5000 срібла:

У неї сама низька окупність у грі (35% в місяць), хоча якщо порівнювати умови на схожих сайтах, це солідний показник. Інші пташки коштують дорожче, до 6000 рублів, у них прибутковість може досягати 65%:

За кількістю птахів ніяких обмежень немає, купуй скільки завгодно пернатих, всі вони будуть на автоматі приносити яйця. Збирати їх дозволяється хоч кожні 10 хвилин, але можна і раз на місяць заглядати в гру. На складі відразу збирається продукція і тут же обмінюється на ігрове срібло:

Як бачите, 100 яєць приносять 1 срібло. Половина прибутку надходить на баланс для покупок, їх потрібно використовувати для розвитку ферми. Другу частину можна виводити або обмінювати з додатковим бонусом.

Виведення грошей з Money Birds

Замовляються виплати без балів, але щоб функція стала активною, потрібно внести на рахунок від 30 рублів. Після цього, все, що збирається на балансі для висновку, можна перевести на електронний гаманець в одній з ЕРС:

Також є спосіб виводу – реф. рахунок. Він призначений для тих, хто заробляє на рефералах і хоче миттєво отримати виплату на Payeer. Нагадаємо, залучати нових учасників не обов’язково, але це вигідно (умови партнерки нижче).

Бонуси від Money Birds

Адміністрація нової гри пропонує користувачам багато різної халяви. Все це дозволяє стартувати без вкладень або отримати додаткові кошти для розвитку в грі.

Зараз доступні наступні бонуси:

 • Бонус за депозит – нараховується 10% при першому поповненні. Крім цього, дають безкоштовних пташок, якщо закидаєш велику суму.
 • Бонус Вконтакте – щоб його отримати, потрібно стати учасником офіційної групи і зробити репост цього запису.
 • Щоденний бонус – приносить до 100 срібла на добу, збирайте його кожен день, просто натискаючи на одну кнопку.
 • Бонус за відгуки – пишіть відгуки про гру на форумі MMGP і отримуйте один раз на добу до 120 монет.
 • Зовсім скоро в грі з’явиться два додаткових бонусу – для інвесторів і рефоводов. Зараз вони знаходяться в розробці, скільки коштів вони будуть приносити поки невідомо. У список бонусів ще можна включити 10% при обміні з балансу для висновку, на рахунок для покупок. Це стане в нагоді для реінвестування грошей.

  Інші функції гри

  Активні користувачі гри отримують додаткові бонуси через конкурси. В них приймається участь автоматично. Проводяться розіграші між інвесторами та партнерами, а за одне з 5 призових місць виплачується відсоток від загальної суми депозитів (своїх або рефералами):

  Це непоганий спосіб збільшити доходи в грі, але бажаючих стати переможцем багато, тому доведеться добре постаратися. Якщо ви любитель легкої наживи, то краще зайдіть в ігрову зону. Там вас чекає кілька азартних ігор на срібло. Приміром, у лотереї можна виграти в 5 разів більше, ніж ставиш:

  У деяких іграх квитки купити неможливо, так як їх дають за певні дії. В кожній грі є інструкція, також як і на багатьох інших сторінках ігрового сайту. Однак у новачків постійно з’являються питання. Їх можна задавати через технічну підтримку або в онлайн чаті з іншими гравцями:

  У чаті дозволяється писати повідомлення тільки тим, хто вніс на баланс від 30 рублів. Але ви ж все одно плануєте виводити гроші з гри, тому такий депозит доведеться зробити в будь-якому випадку. Єдиний спосіб позбавитися від необхідності поповнювати рахунок – це заробити на серфінг сайтів:

  Все, що заробляєш на перегляді сайтів, прирівнюється до поповнення балансу. Доведеться активно попрацювати, щоб зібрати більшу суму, добре, що пропозицій завжди багато.

  Партнерська програма

  У всіх іграх з виведенням грошей вигідно заробляти шляхом залучення нових учасників. Умови на Money Birds гранично прості, дворівнева партнерка 10%-5%. Гроші приходять не тільки з депозитів запрошених гравців, але і з поповнень тих, кого вони запросять в гру:

  Рекламних матеріалів не так багато, доступна звичайна реф. посилання. Гроші одразу доступні до висновку, можна використовувати екстрені виплати. Новачкам рекомендую почитати статтю – як залучити рефералів на Goldenbirds. Описані способи там підійдуть і для цієї гри.

  З Money Birds користувачі непогано заробляють, але поки що виплачуються незначні суми (судячи по статистиці), тому що гра запустилася не так давно. Враховуючи те, що у неї унікальний дизайн, багато різних функцій, а адміністрація планує додавати щось нове, перспективи проекту значні.