Заробіток Bitcoin на автоматі

З моменту появи валюти Bitcoin минуло багато часу, а інтерес до цієї криптовалюте все продовжує набирати обертів.


Тисячі користувачів хочуть накопичити на своїх гаманцях биткоины, щоб після чергового зростання його курсу, зірвати куш. А набрати такі гроші зовсім не складно.

Першим ділом відкрийте власний гаманець через систему Blockchain, в кілька простих дій у вас з’явиться свій гаманець.

Заробіток Bitcoin на автоматі можна організувати з допомогою різних систем. Нещодавно ми розповідали про Майнінг без комп’ютера через Hashprofit, але щоб таким способом отримувати биткоины, доведеться робити вклади.

Як заробити Bitcoin без вкладень?

Для цього ви можете скористатися системою Moonbit. Даний проект надає бонуси всім відвідувачам сайтів. Напевно, більш простого способу роздобути цю криптовалюту не існує. Єдиний мінус – проект іноземний, тому в даній статті ми розповімо, як ним скористатися.

 • Переходимо на сайт і вводимо номер свого гаманця:
 • Протягом 5 хвилин будуть генеруватися сатоши, а ви будете спостерігати лічильник:
 • 65 satoshi

 • Не закривайте сторінку, чекайте, поки набереться велика сума сатоши, а тільки після цього натискайте кнопку Claim now, щоб перевести ці гроші на свій баланс.
 • Після натиснення кнопки з’являється капча:
 • Після її проходження, ви будете спостерігати у верхній частині свій баланс:
 • За кілька хвилин нам вдалося зібрати 95 сатоши, але яке відношення вони мають до биткоинам? Сатоши були спеціально придумані для позначення невеликої кількості биткоинов, так як у цієї валюту величезний курс обміну.

  Обмін сатоши на Биткоины проводиться на автоматі, за курсом 1 satoshi = 0.00000001 BTC.

  Збір сатоши в системі Moonbit можна виконувати кілька разів на день. Отримати ці гроші можна буде тільки після того, як ви наберете 5500 сатоши на своєму балансі. Замовляти виплати не доведеться, вони виконуються автоматично щонеділі. Набрати мінімалку можна швидко, тому ви зможете переконатися, що система дійсно платить.

  Заробляти биткоины не так складно, а якщо цей метод здається вам недостатньо продуктивним, читайте про заробіток Bitcoin, де ми представляли безліч різних систем, у яких виплачуються гроші в криптовалюте биткоин.

  Чим більше сервісів ви будете використовувати, тим швидше у вашому гаманці з’явиться перший биткоин.