Заробіток для геймерів в інтернеті

Зміст

  • Як геймеру заробити на своєму захопленні?
    • Обирай гри з виведенням грошей і заробляй

Інтернет не тільки відкрив нам нові можливості, але й поповнив список найбільш захоплюючих розваг.


Зараз спостерігається підвищений інтерес до онлайн ігор, деякі користувачі щодня витрачають по кілька годин, щоб захопити міста, добути ресурси, прокачати свого персонажа, купити новий танк і так далі.

Заробіток для геймерів в інтернеті – це відмінна можливість зробити захоплення прибутковою справою.

Майже кожну онлайн гру можна перетворити в джерело прибутку. Варіантів багато, починаючи із запису ігрових відео для заробітку на YouTube, закінчуючи наданням послуг з прокачування героїв.

Як геймеру заробити на своєму захопленні?

Якщо добре пошукати, то в інтернеті можна знайти безліч різних сайтів, для продажу ігрових речей, валюти і персонажів.

Один з найбільш популярних – це Plati. Тут продаються різні товари, а якщо у вас є постійні поставки (наприклад, ігрової валюти), то можете побудувати повноцінний бізнес.

Ще один непоганий варіант для заробітку геймеру – це участь в турнірах. Якщо у вашій грі не проводяться турніри, станьте організатором.

Створіть простий односторінковий сайт і зберіть стартовий капітал, щоб створити призи (можна придбати недорогі товари на TinyDeal для переможців).

Звідки візьмуться гроші? Ви привернете до себе увагу і зможете заробити на рекламі або запропонувавши власні послуги (товари). Також, можна брати гроші за участь в конкурсі (90% на виграші, 10% собі).

Взагалі у геймерів є багато можливостей для того, щоб заробляти гроші в мережі. Якщо гра є вашим захопленням, і ви витрачаєте на неї багато часу, то напевно добре розбираєтеся в тому, як потрібно розвиватися, що краще купувати, на кого нападати і так далі.

Створіть блог, придумуйте цікаві статті, запишіть якісь ролики і викладайте скріншоти з гри.

Якщо вдасться збирати багато людей на сторінках власного сайту, він буде приносити дохід. Заробіток на сайті фанатів якоїсь гри можна монетизувати різними способами.

Обирай гри з виведенням грошей і заробляй

Щоб без проблем отримувати дохід від улюбленої справи, скористайтеся тими іграми, в яких можна виводити ігрову валюту.

Для досвідчених геймерів створено багато великих проектів, таких як Cimcity, Clan Wars, My Lands і так далі. В них теж треба розвиватися, постійно грати, а зароблені ігрові гроші можна виводити.

Якщо тривалий розвиток вам не подобається, і ви хочете відразу почати отримувати дохід, то краще скористатися простими інвестиційними іграми.

Наприклад, на Taxi Money пропонується купувати машини, які автоматично приносять дохід. Без вкладень почати не вийде, але витрачені гроші швидко окупаються:

Після покупки, машини автоматично збирають прибуток. Ви можете брати участь в гонках, виконувати окремі замовлення в місті, відкривати свої компанії, залучати рефералів і навіть тюнінгувати автомобілі:

Приблизно рік тому я почав грати на Taxi Money і вже через кілька місяців в моєму гаражі накопичилося багато різних автомобілів. Зараз з сайту я кожен день виводжу більше 5000 рублів, за місяць виходить кругленька сума:

Ви теж можете добитися, потрібно активно грати, багато вкладати і запрошувати нових учасників. Виводяться гроші на електронні гаманці, номери телефонів і навіть банківські картки, я використовую різні способи, ось остання виплата:

Точно такі ж умови пропонуються і іншими іграми з висновком реальних грошей. Якщо користуватися одразу кількома проектами, можна вийти на високу прибутковість.

Якщо вас зацікавлять подібні ігри, обов’язково зареєструйтесь на Golden Mines. На цьому проекті теж вигідні умови і за депозит в 5000 рублів, прикріплюють рефералів безкоштовно.

Заробити геймеру в інтернеті можна різними способами, і тепер ви знаєте, як перетворити хобі на джерело прибутку. Почати можна навіть без вкладень, а якщо добре постаратися, то доходи будуть величезними.