Заробіток грошей PayPal

Новачки нерідко вибирають способи заробітку виходячи з того, якою валютою їм зручніше користуватися.


На сторінках Workion ми вже розповідали про те як заробити Яндекс.Гроші або Webmoney, але ці платіжки не зрівняються по популярності з світовим гігантом – PayPal.

Все більшу аудиторію цікавить заробіток PayPal грошей. Список сайтів для заробітку ми опублікуємо в цій статті, ви зможете скористатися підходящим варіантом. Враховуючи те, що ця валюта переважно використовується за кордоном, майже всі сервіси виплачують PayPal – це іноземні проекти.

Як заробити на PayPal?

Перш ніж розповісти про 8 сервісів для заробітку PayPal, хотілося б виділити 2 проекту – WMmail і SEOsprint, де ви заробите набагато більше!

Але на цих 2 проектах немає можливості виводу на PayPal, зате можна вивести Webmoney, і потім з Webmoney ви зможете обміняти на Paypal в обмінниках за кращим курсом. Кращі курс обмінника тут.

 • Ojooo. Користувачі Рунета вже давно знають про цю систему і багато в ній заробляють.

  По суті, це закордонний кликовый спонсор, де платять за перегляд сайтів і виконання завдань. Так само можна заробляти на привлесении або оренді рефералів. Заробляти можуть навіть новачки, а крім виводу на PayPal, кошти виплачуються на Payza.

 • Youpartnerwsp. Цей сервіс з виведенням на PayPal допомагає заробляти власникам каналів на YouTube.

  Якщо ви ведете свій канал і хочете отримувати від нього максимальний прибуток, радимо скористатися системою. Досвідчені професіонали в доступній формі пояснює, що потрібно робити для розвитку вашого каналу, а ви поділіться з ними невеликою частиною прибутку.

 • Audiojungle. Величезна біржа для фрілансерів-музикантів. На цьому аудиостоке продаються пісні, музика, звуки і навіть ефекти.

  Покупці в більшості випадків іноземці і вони готові платити великі гроші за якісні роботи. Зручно, що можна продавати одну аудіозапис кілька разів (пропонуючи ліцензію на використання).

 • Feature Points. Безкоштовне мобільний додаток, в якому досить авторизуватись через соціальні мережі, щоб почати заробляти на завданнях.

  При їх виконанні ви будете встановлювати ігри та програми на телефон або планшет. Оплата різна, але в порівнянні з російськомовними аналогами, платять більше, та й завдань завжди багато.

 • Iconzoomer. Ще один мобільний додаток, за допомогою якого можна заробляти на продажу фотографій.

  Викладати готові знімки не потрібно, в програмі ви будете отримувати завдання. Наприклад, вас можуть попросити сфотографувати свої засоби для гоління або вечерю. Фото робляться прямо з телефону, все легко і просто.

 • Webtransfer-finance. Система фінансової взаємодопомоги, де кожен день видається тисячі онлайн кредитів.

  Ви вкладаєте гроші і даєте їх у борг іншим людям, які повертають суму з відсотками. Зручно, що при відмові платника, організатори проекту викуповують боргові зобов’язання і самі розбираються з боржниками.

 • NeoBux. З назви ви вже можете здогадатися, що це закордонний букс. З’явився він досить давно і в Рунеті про нього багато знають.

  На жаль, інтерфейс англомовний, але розібратися в ньому легко. Основний спосіб заробітку – це читання листів, завдання є, але вимоги англійською мовою, тому в них важко розібратися.

 • Skazkipro. Один з небагатьох сервісів для заробітку PayPal російською мовою.

  Це партнерська програма, в якій пропонується шукати клієнтів для покупки книг з казками, де персонажами є їхні діти. Ніяких відсотків – одна продаж приносить партнеру 600 рублів і на книзі друкується його унікальний код, який зможуть ввести інші клієнти, щоб отримати знижку.

 • Обов’язково прочитайте статтю, як вивести зароблені гроші з PayPal.

  З допомогою цих сервісів ви можете заробляти PayPal, але обмежуватися не варто. Ви можете використовувати будь-який вид заробітку в мережі, а потім обмінювати валюту. Щоб вам було з чого вибрати, дізнайтеся 35 способів заробітку в інтернеті.

  Незалежно від того, які гроші ви отримаєте, їх можна буде обміняти на PayPal з допомогою BestChange:

  Вибираєте валюту та списку вибираєте обмінник. Заробивши Webmoney, QIWI або будь-яку іншу електронну валюту, її легко обміняти.

  Користуйтеся способами заробітку, які вам більше подобаються, не звертаючи уваги на одержану валюту. Погодьтеся, вам немає різниці, отримувати рублі або долари за реальну роботу, гроші завжди можна обміняти.

  Те ж саме і в інтернеті, найголовніше вийти на пристойні доходи, якою б платіжною системою ви користуєтеся.