Заробіток на автомобільних сайтах

Зміст

  • Створи автомобільний сайт і заробляй
    • Як заробляти на автомобільному сайті?
      • Чим наповнювати свій сайт?

З питанням про те, як можна заробляти гроші в інтернеті, багато користувачів приступають до пошуку інформації.


Варіантів багато, але найчастіше розглядається спосіб – створення сайту. Це найбільш перспективний метод, а з допомогою різних безкоштовних движків, сьогодні може стати власником сайту, навіть новачок.

Важливий момент – це тематика сайту, адже ви створюєте його не тільки виходячи зі своїх інтересів, але і з головною метою отримання прибутку. За статистикою, однією з прибуткових тематик, є автомобільна тема.

Заробіток на автомобільних сайтах можна почати вже сьогодні, необхідно лише придумати певну тему, так як вузькі тематики дозволяють обійти конкурентів.

Створи автомобільний сайт і заробляй

Розмірковуючи над тим, яку тематику вибрати для автомобільного майданчика, розглядайте всі доступні варіанти. Це можуть бути відгуки про автомобілі, опису раритетних авто, корисний сайт з порадами по ремонту, автомобільні новини та багато іншого.

У кожній ніші ви зіткнетеся з конкуренцією, але де-то вона більш серйозна, а де-то досить додати багато якісних матеріалів, щоб вийти в ТОП.

Автомобільна тематика досить велика, але не повторюйте помилок новачків, які створюють загальні майданчики. З одного боку це зручно, так як можна публікувати різні матеріали, але з іншого боку, обійти конкурентів буде практично неможливо.

Як заробляти на автомобільному сайті?

Способи монетизації сайтів даної тематики не відрізняються від традиційних. Ви можете продавати посилання, встановлювати рекламу і користуватися партнерськими програмами.

Єдине, що відрізняється такі сайти – це підвищена увага з боку прямих рекламодавців. Власників великих сайтів зацікавлених в отриманні автомобільного трафіку досить багато, тому періодично ви будете отримувати від них різні пропозиції.

Тизерна мережа Autoteaser.ru, пропонує розміщення тематичних тізерів на автомобільних ресурсах.

На ActionPay і Admitad можете пошукати прибуткові офферы. А через інтернет-магазин TinyDeal ви можете залучати клієнтів і отримувати за це прибуток.

У цьому віртуальному магазині є багато дрібниць для автомобілістів, від автомобільних чохлів, до відео реєстраторів і всі вони пропонуються за низькою ціною.

Чим наповнювати свій сайт?

Якщо ви вирішили створити блог про автомобілі, обов’язково задумайтеся над тим, де ви будете брати контент. Звичайно, краще складати його самостійно, але знань в цій області може і не бути. Що робити в такому випадку? Вирушайте на біржі статей або шукайте копірайтерів, з якими можна співпрацювати.

Популярні біржі Etxt і Advego пропонують величезну базу готових матеріалів, але платити за них доведеться немаленькі гроші. Хочете заощадити? Вирушайте на поштовик Wmmail, де з минулого року почав працювати магазин статей:

За такою ціною продаються тексти тільки тут, але, на жаль, поки їх не так багато, та й купують їх досить швидко. Тим не менш, знайти вигідні пропозиції можна. Найголовніше, що кожен текст проходить ручну перевірку модераторами.

ПОРАДА: щоб швидко наповнити контентом свій сайт, користуйтеся копіпастом. Закривайте скопійовані сторінки пошукових систем, щоб не відвести сайт під АГС. Відвідувачі сайту обов’язково оцінять наявність великої кількості корисної інформації.

Як варіант, ви можете спробувати створити англомовний автомобільний сайт, це ще більш прибуткова справа, так як в буржунэте доходи вебмайстрів значно вище. Єдина проблема – доведеться хоч трохи знати іноземну мову, шукати англомовний контент і залучати перекладачів.