Заробіток на банерах Ginads

Зміст

  • Банерна мережа Ginads
    • Скільки можна заробляти з Ginads?

Коли є сайт, з’являється багато різних можливостей для заробітку. У мережі досить якісних сервісів, через які можна монетизувати майданчик всілякими способами.


Але краще всього користуватися системами, які пропонують широкий вибір форматів реклами.

Заробіток на банерах Ginads.com – відмінна можливість для отримання прибутку з сайту будь-якої тематики.

Через цю банерну мережу запускається реклама різної тематики, в тому числі і з категорії «+18». За бажанням вебмастера її можна підключати або відключати в налаштуваннях, тому Ginads підходить для всіх.

Банерна мережа Ginads

Який би формат реклами ви не вибрали, CTR буде високим. Реклама якісна і є маса налаштувань для показів. На вибір пропонується кілька форматів блоків з рекламою:

В яку частину сайту ви додасте рекламу, вирішувати тільки вам. На сторінці з форматами можна подивитися, як виглядає той чи інший формат:

У кожного варіанту ще й пропонується кілька розмірів, тому ви точно підберете щось для свого майданчика.

Скільки можна заробляти з Ginads?

Напевно ви помітили, що в кожному форматі реклами встановлена оплата від 20 копійок за перехід. Це самий мінімум, який нараховується за закордонний трафік. Якщо будуть переходи з Росії, мінімальна виплата 80 копійок. А якщо використовувати Message банер (імітація повідомлення ВК або ICQ), то за RU трафік платять від 1.3 рубля за перехід.

Зверніть увагу, це мінімальні розцінки, а реальні суми дещо відрізняються. Справа в тому, що тут рекламодавці в режимі аукціону встановлюють певні суми за переходи і ті, хто платить більше, отримують першу чергу в установці реклами на сайтах вебмайстрів.

Що стосується накруток і склікування, то краще навіть не намагатися цього робити. Адміністрація може запросити доступ до статистики (Liveinternet) і ви будете зобов’язані його надати. Якщо виявиться накрутка, профіль блокують, і гроші не виплачуються.

Приходять виплати стабільно щотижня, замовляти можна на Webmoney або Яндекс.Гроші. Мінімальний поріг всього 50 рублів.

Монетизувати сайт через банери від Ginads прибутково і не складно. Найголовніше, що тут немає певних вимог до майданчиків і можна отримувати прибуток відразу зі всіх сайтів. Також, сервіс не обмежує розміщення декількох форматів реклами на одній сторінці, тому ви зможете додати хоч все відразу блоки.