Заробіток на біржі фріланса Upwork

Зміст

 • Як заробити на Upwork?
  • Важливі моменти в роботі з Upwork

Займатися фрілансом через закордонні біржі набагато вигідніше, так як там більше пропозицій і підвищені середні розцінки.


Сайтів для пошуку клієнтів достатньо, але вибирати потрібно найбільші біржі. Не так давно всім відома система Odesk отримала ребрендинг і стала ще краще.

Заробіток на біржі фріланса Upwork володіє купою позитивних сторін. Компанія має представництва в багатьох країнах, в тому числі в Україні.

Чому саме ця пострадянська країна? Тому що саме там найвищий відсоток фрілансерів. Але все це не важливо, адже сайтом можна користуватися в будь-якій точці земної кулі.

Як заробити на Upwork?

На всіх біржах фріланса спочатку потрібно пройти реєстрацію, заповнити свій профіль і відправляти заявки потенційним замовникам.

Згідно відгуками, перші пропозиції або відгуки можна отримати вже на наступний день. Відразу не намагайтеся взятися за дорогі замовлення, так як для них скоріше підтримають кандидатуру професіоналів.

На Upwork ні російської мови, якщо для вас це проблема, використовуйте біржу Weblancer.

На відміну від російськомовних аналогів на Upwork величезна аудиторія замовників з безлічі країн. Розрахунки ведуться в доларах і євро, що теж зручно, так як курс у них високий.

Відразу хотілося б сказати для новачків, будь-яку національну валюту в інтернеті можна легко обміняти на карбованці і гривні, обмінники ви знайдете на BestChange.

Віддалену роботу на цій біржі зможе знайти кожен, пропозицій багато і для зручності вони розбиті на категорії:

В принципі, можна обійтися і без серйозних знань іноземної мови, наприклад, якщо ти дизайнер. Також є перекладачі, навіть ламаною тексті можна розібратися, що саме хоче отримати клієнт.

Відкривайте різні пропозиції, переводьте їх і якщо вам зрозуміло, що потрібно замовнику, надсилайте заявку:

В цілому, робота нічим не відрізняється від роботи з іншими біржами фріланса. Головне – це ваші навички і бажання знайти роботу. До речі, адміністрація цього проекту впевнено заявляє, що у них немає проблем з безпекою (після злому FL.ru це стало важливим моментом для фрілансерів).

Важливі моменти в роботі з Upwork

Система серйозна, досить популярна і у неї величезна кількість шанувальників. Заробляти тут зможе кожен, але потрібно врахувати кілька тонкощів і особливостей, щоб максимально швидко розкрутитися і продуктивно працювати:

 • Відразу після реєстрації заповнюйте портфоліо, на нього звертають увагу замовники. Подивившись приклади робіт, їм набагато простіше визначитися з вибором виконавця.
 • Відгуки також важливі для початківця фрілансера, тому після реєстрації шукайте замовлення на 5$-10$, виконуйте їх і завойовуйте репутацію.
 • До чого потрібно прагнути фрілансеру, так це до пошуку постійного замовника. Тому краще розглядати вакансії, не окремі проекти.
 • Надсилайте заявки відразу на 10 і більше замовлень, так як тут не сильно часто відповідають виконавцям з російськомовних країн (хоча фрілансерам з Індії і Пакистану взагалі не довіряють).
 • Бажано підучити англійську мову. Навіть якщо ви розберетеся з вимогами в замовленні, все одно доведеться спілкуватися з роботодавцями.
 • Враховуйте часові пояси, час може сильно відрізнятися у вас і у вашого потенційного замовника. Заявки краще відправляти, коли у них день.
 • Не поспішайте з вибором якоїсь ніші, переглядайте відразу кілька категорій, там можуть виявитися вигідні пропозиції.
 • Не переставайте вчитися, чим вищий рівень професіоналізму, тим якісніше виконувана робота і вища оплата.
 • Чому б прямо зараз не відправити свою першу заявку? Сумніваєтеся у своїх навичках? А адже на цій біржі іноді просять просто придумати цікаве назву для сайту або вести групу в соціальних мережах російською мовою (щоб розкручувати проект і в Росії).

  Настійно рекомендуємо фрілансерам спробувати сервіс Kwork – нове покоління фріланса, де за всі послуги сплачують по 500 рублів.

  Безумовно, зарубіжний фріланс в рази прибутковіше, але якщо ви новачок, то краще спробувати себе на російськомовних біржах. Коли наберетеся досвіду і розберетеся в дрібницях, а також подучите іноземна мова, зможете вийти на більш високий рівень.