Заробіток на букс Spartak-bux

У 2008 році відкрився кликовый спонсор Spartak-bux, на якому можуть заробляти навіть новачки інтернету. За кілька років розвитку проекту, на нього зареєструвалися майже 50 000 користувачів, які, загалом, заробили 940 000 рублів.


Чим привабливий заробіток на букс Spartak-bux? Плюсів у системі досить багато, починаючи від автоматичних виплат і 3х рівневим реферального мережі, закінчуючи безліччю способів поповнення рахунку і наявністю великої кількості рекламодавців.

Легкий заробіток на кліках з Spartak-bux

Сумнівів у чесності проекту не повинно бути, в будь-який момент ви можете перевірити відгуки в Advisor:

отзывы о Spartak-bux

Спостерігаючи подібні відгуки, ви переконуєтеся в надійності сервісу і можете приступити до реєстрації. Щоб стати користувачем Spartak-bux необхідно володіти гаманцем Webmoney. У вас ще немає гаманця? Тоді дивіться інструкцію по створенню електронного гаманця, це займе кілька хвилин.

Після авторизації через Webmoney, вам потрібно буде вказати додаткову інформацію:

регистрация на Spartak-bux

Коли ви зайдете на сайт, в бічній частині буде доступно меню для заробітку:

Ви можете вибрати один із варіантів і почати заробляти гроші. Щоб у вас не виникало складнощів, давайте детально розглянемо кожен пункт:

1. Перегляд сайтів.
Заробити перші гроші на Spartak-bux можна з допомогою простого відвідування сайтів. Після переходу в даній розділ, вам буде доступний список рекламованих сайтів. Розділений на даний список VIP, Стандарт і Mini, вони відрізняються обсягом виплат за перехід по сайту:

Щоб отримати гроші, вам потрібно натиснути на заголовок одного з блоків, після чого відкривається сайт. Ціна перегляду вказана в блоках, в прикладі ви можете бачити, що для сайту з розділу VIP встановлена вартість в 0.0306 рубля.

2. Автоматичний серфінг.
Це більш простий вид заробітку на перегляді сайтів. При його використанні, ви приступите до перегляду сайтів, які будуть автоматично змінюватися, і за кожен з них вам будуть нараховуватися гроші:

Все, що потрібно зробити – натиснути «Почати перегляд», на новій вкладці сайти будуть відкриватися автоматично.

3. Оплачувані скачування.
Для заробітку цим способом, потрібно завантажувати різні архіви, в яких крім файлів буде знаходитися спеціальний код. Цей код потрібно буде вказати на сайті, щоб отримати оплату:

Ось кілька пропозицій щодо скачування файлів. При введенні коду будьте уважні, т. к. за не правильну відповідь, з рахунку списуються гроші.

Заробіток на всіх цих способах буде приносити зовсім не великий прибуток, якої вистачить лише на поповнення рахунку телефону. Краще всього використовувати сервіс Spartak-bux для створення реферального мережі. Адміністрація ресурсу проводить конкурси і видає грошові призи за залучення активних рефералів в систему.

У вас все ще залишаються сумніви з приводу даного проекту? Мінімальної суми для виводу на ньому немає, тому ви можете подивитися пару сайтів (займе не більше хвилини) і вивести свої гроші на гаманець.