Заробіток на даішників з Re-invest

Використовуючи інтернет, можна заробляти величезною кількістю способів, але щоб було не нудно і нічого не довелося вчитися, можна скористатися економічними іграми.


Такі проекти як Taxi Money і Golden Birds отримали величезну популярність і на них заробляють тисячі користувачів, але є і якісні альтернативи таким іграм.

Заробіток на даішників з Re-invest це ще одна можливість вкласти кілька сотень рублів, а отримати тисячі. Ця гра не так популярна як Fermasosedi або Rich Birds, але на ній відмінна прибутковість. Та й починати можна без вкладень, так як видаються пристойні стартові бонуси без депозитів.

Вкладай і заробляй з Re-invest

Суть гри зводиться до створення команди даішників, які штрафують водіїв. Чим більш досвідчених поліцейських ви купуєте, тим більше штрафів вони виписують, а зібрані талони обмінюються на реальні гроші, після чого виводяться на гаманці Payeer.

За реєстрацію в грі дають 30 рублів на рахунок для покупок і безкоштовного даішника, який відразу починає виписувати штрафи.

Коли зареєструєтесь в грі, відразу ж витратьте бонусні гроші на покупку даішників. Пропонується кілька типів поліцейських з різною прибутковістю:

В розділі «Ділянка», потрібно періодично збирати штрафні талони зібрані вашим загоном:

Залишається тільки готівку штрафи, щоб отримати за них срібло на баланс для виведення коштів:

Виводити можна тільки 70% від отриманого срібла, решта срібло використовується для покупок або ігор.

Не забудьте перейти в розділ «Бонус код» і відвідати групу Вконтакте цієї гри, де іноді публікується спеціальний код і розігрується срібло.

На відміну від багатьох інших ігор, на Re-invest потрібно ще і стежити за енергією. Такі дії як купівля поліцейських або збір штрафів віднімають по одній одиниці енергії, а відновити її можна купуючи їжу:

Навіть чізбургера цілком достатньо, щоб заповнити енергію, адже ви не так часто будете купувати поліцейських, а збирати штрафи можна і раз в місяць.

Енергію можна поповнити і через спеціальний бонус, збирайте його раз на добу і отримуйте до 300 одиниць енергії безкоштовно.

Система енергії не єдиний цікавий функціонал на цьому сайті, вас повинні зацікавити і інші можливості:

  • бонуси (кожні 5, 10, 30 хвилин і 24 години);
  • за кожного реферала платять 1 золото (1 рубль) = 100 срібла;
  • з депозитів рефералів виплачують 10%;
  • можна виконувати завдання для заробітку срібла (прості, як на Wmmail);
  • є безліч міні-ігор;
  • на аукціоні можна вигідно купити даішників;
  • є ризикові та накопичувальні бонуси;
  • партнерам та інвесторам видаються окремі бонуси;
  • активні рефоводы беруть участь у конкурсі рефералів.

До плюсів проекту Re-invest можна віднести ще й те, що баланс у грі поповнюється не тільки через Payeer (як на інших іграх), але і через Webmoney.

Обмінюйте срібло на баланс для покупок, це вигідно, сума збільшується на 50%.

У грі Re-invest немає платіжних балів, а виплати приходять швидко і стабільно. Це означає, що гра якісна і до неї варто пограти, хоча б без вкладень. Якщо такий вид заробітку вам сподобався, обов’язково подивіться список ігор з виведенням грошей, де також легко можна отримувати дохід.